У Здолбунові відкрили новий міні-футбольний майданчик

Робіт і на ньому і навколо нього ще незлічимо. Треба і освітлення і трибуни, взагалі додати зрозумілості площі навколо нього та приміщенню. А сам майданчик сьогодні відкрили. Кажуть італійський газон останнього покоління. Стрічку перерізали хлопчаки – капітани дитячих команд, що першими випробували газон. А слова і привітання, подарунки робили голови, депутати. Ні голова футбольної федерації ні районної ні міської, ні жоден із тренерів команд чомусь до мікрофона не підходив. Зате був ще танцювальний та співочий номер.

На полі все було по справжньому. Хлопчаки 2008-9 р.н завзято копали м’яча, а тренери команд перешіптувалися, що подарованих сьогодні м’ячів вистачить на кілька років!

Щодо умов користування майданчиком (до нас зверталися спортсмени Здолбунова з таким запитанням). Ось відповідь голови РДА С.Кондрачука:

Міні-футбольне поле, насамперед, зроблене для наших юних спортсменів – вихованців футбольної секції районної ДЮСШ. Проте плануємо, щоб його використання було доступним і для усіх любителів спорту №1 Здолбунівщини. У вільний від тренувань вихованців спортшколи час на майданчику зможуть займатись усі охочі. Умови та графік 📆 буде оприлюднено після того, як спортивний об’єкт офіційно здасться в експлуатацію (а це відбудеться не раніше, ніж буде проведена сесія облради, засідання якої заплановане на середину червня).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети