У Здолбунові відкрилась дитяча студія для дошкільнят

У суботу, 13 квітня, Будинок культури цементників презентував дитячу студію для дошкільнят «Грайлики». Під час зустрічі діти та батьки змогли поспілкуватися з викладачами, які працюватимуть з дітьми, адже у студії діти будуть вивчати вокал та хореографію, навчатимуться малювати та ліпити, а також познайомляться з англійською мовою, математикою та читанням і писанням. Також на презентації дітей чекав сюрприз: зустріч з казкотерапевтом Катериною Єгорушкіною, яка розповіла та показала малечі  дві свої нові дитячі книжки, а також під музику до цих книжок разом дітками та їх батьками пофантазувала на папері за допомогою кольорових олівців та фломастерів. На закінчення директор БКЦ Олена Валентинівна запросила дітей залишити на пам’ять кольорові відбитки свої долоньок на стіні класного приміщення, де вони, вже починаючи з середи, 17 квітня,  будуть займатися.

Після завершення презентації ще довго стояли біля директора та викладачів батьки, а діти бавилися різнокольоровими кульками та розглядалися – розпочався новий виток їх різнобарвного дитинства.

Катерина Кондратюк
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети