У Здолбунові відкриється соляна кімната

Тепер морським повітрям можна буде подихати у Здолбунові. Відчути себе в соляній шахті і насолодитись відчуттями спокою під час релаксації. Запрошуємо усіх бажаючих на відкриття соляної кімнати.

Соляна кімната використовується для зміцнення імунітету, для очищення і лікування органів дихання, оздоровлення лімфатичної системи та системи кровообігу.

Її відвідування сприяє виведенню шлаків та токсинів, стабілізації обмінних процесів, омолодженню та лікуванню шкіри, профілактиці целюліту.

Застосовують соляну кімнату також для релаксації, досягнення антистресового та антидепресивного ефекту, для лікування та профілактики алергії. 

Корисна як дітям, так і дорослим.

Показаннями для застосування даної процедури є:

– захворювання бронхологеневої системи (часті обструктивні та рецидивуючі бронхіти, бронхіальна астма тощо);
– запальні захворювання ЛОР-органів (часті риніти, ангіни, ларингіти, фарингіти, тонзиліти, аденоїдні вегетації та ін.);
– захворювання шкіри (атопічні та алергічні дерматити, екзема, гнійничкові ураження шкіри в не гострому періоді, вугрі);
– захворювання нервової системи (депресії, неврози, неврастенія);
– профілактика сезонних простудних захворювань, ГРВІ та грипу;
– укріплення імунної системи;
– перевтома.

Для того, щоб був відчутний терапевтичний ефект, варто відвідати не менше 20 сеансів, а з профілактичною метою буде достатньо і 10 відвідувань.

Одне відвідування соляної кімнати рівносильне одному дню перебування на морі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети