У Здолбунові відбулася зустріч з командою експертів Проєкту USAID “Говерла”

 

Команда експертів Проєкту USAID “Говерла” завітала 17 серпня у Здолбунівську міську раду.

Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та заступниця Проєкту USAID “Говерла” Наталія Гнидюк розповіли детальніше про проєкт, що нас чекає, що він пропонує і яким чином буде будуватися.

А також вони послухали про ситуацію в Здолбунівській громаді, про плани, побажання і дали відповіді на поставлені питання.

“Направду, зустріч була продуктивною — ми обговорили усі наші стратегічні пріоритети, почули зауваження та уточнення, та окреслили шляхи подальшої співпраці”, — коментує голова міської ради Владислав Сухляк на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, що Здолбунівська громада стала переможцем відбору до одного з найбільших донорських проєктів — “Говерла”, який шляхом підтримки органів місцевого самоврядування хоче зробити їх більш спроможними, підзвітними перед громадянами та такими, які здатні ефективно надавати послуги.

Зі сторони громади участь у зустрічі взяли керівники ключових підрозділів міської ради, молодіжного простору, керівники КП, радники міського голови. У представників проєкту викликало зацікавлення захоплення здолбунівчан американським футболом. Радники голови детально розповіли про додаткові можливі напрямки співпраці, оскільки ці півроку внесли свої корективи в актуальність деяких планів.

Як зазначив Микола Орлов: – можна і треба розвивати напрямок співпраців влади і громади із включеністю ВПО. Для цього актуальним є облаштування громадського ХАБу в Здолбунові та створення адміністративно- активних будинків старостатів, які згодяться і для урядування і для активізації жителів, зокрема молоді. Давно назріли питаннч інтерактивної карти та єдиного центру повідомлень (диспетчеризації) про комунальну проблематику в громаді.

Обидві сторони зустрічі зазначили актуальність поданої в проектній заявці тематики – благоустрій громади, а саме якісне поводження із побутовими відходами. Оскільки на Здолбунівщині вже зроблено чимало і щодо встановлення вагового комплексу на сміттєзвалищі і облаштування нових майданчиків для збору сміття – зазначив міський голова.

Керівниця ЦНАПу розповіла про сучасні можливості і потреби в сфері надання послуг та ознайомила із новим приміщенням ЦНАПу, яке досі впорядковується і облаштовується.

За наслідками зустрічі буде вибудовуватися індивідуальна програма підтримки громади та буде підписано Меморандум про співпрацю.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети