. У ЗДОЛБУНОВІ ТЕПЛО ЗНОВУ НАЙТЕПЛІШЕ?! | Здолбунів City

У ЗДОЛБУНОВІ ТЕПЛО ЗНОВУ НАЙТЕПЛІШЕ?!

piket-388x278

Звісно, вже як усталена практика – найдорожче. Дай, Боже, щоб я помилився, чи не добачив, чи не ту постанову Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг зі змінами від 11.06.2015 №1729, прочитав. Якщо ж усе добачив, то, дякуючи пані директорці, як і в минулому опалювальному сезоні, будемо платити найбільше серед наших близьких і не дуже сусідів, а саме 21,21 грн. за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення. От і рахуймо: 21,21 грн. множимо на площу в середньому двокімнатної кВ. і платимо до 1300 грн.

А якщо взяти до уваги, що Кабмін збільшив строки проведення опалювального сезону з 1 жовтня по 30 квітня (постанова КМУ №74 від 03.03.2015), то ми в повному…«шоколаді». До слова, ось такі тарифи (є ще й нижчі), встановлені на послуги з централізованого опалення для міст: Костопіль – 18,30 грн за 1 кв. м.,  

Рівне – 18,23 грн за 1 кв. м.,

Дубно -18,20 грн за 1 кв. м.,

Львів – 12,52 грн за 1 кв. м.,

Івано- Франківськ- 12,28 грн за 1 кв. м. проти наших, здолбунівських, 21,21 грн за 1 кв. м чи навіть 13, 03 грн.за 1 кв.м., що ми платили до підвищення. Скажете, для чого я це все пишу? Адже всі знаємо, що уже нічогісінько з таким мега – тарифом виключно для Здолбунова не вдіємо, а тим, з чиєї подачі він, тариф, з’явився, хіба що «солі на хвіст насиплемо»… Позаяк наші комунальні та місцеві владні боси дуже вдало у своїй щоденній роботі послуговуються приказкою «Мовчання – золото». Авжеж, для них золото у вигляді премій, субвенцій, дотацій, у т.ч. з бюджету громади на модернізацію та енергозберігаючі заходи КП «Здолбунівкомуненергія». От тільки де та модернізація чи результат того енергозбереження? А нам, як завжди, мовчання у вигляді дірки від бублика. Так і цього разу. Про нас піклуються: навіщо людям заздалегідь до опалювального сезону нервувати й знати суму того тарифу…

Роман, споживач централізованого опалення (надійшло електронною поштою)

P.S. Цю оповідь-питання до озвучення через ЗМІ спонукало те, що така суспільно важлива інформація як тарифи для населення завідомо замовчується, а наміри зв’язатись телефоном з КП «Здолбунівкомуненергія» впродовж тривалого часу виявились марними.

Від ЗС: ми готові розмістити коментар чи позицію комунального підприємства як тільки вона буде надіслана ЗС

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • yra

  а що на це кажуть наші любі пани Мер, Голова Райради, Голова РДА, чи їм як завжди п…й

  • Здолбунівсіті

   засновником комунального підприємства є Здолбунівська міська рада, контракт із керівником укладає міський голова Здолбунова. Райрада і РДА на діяльність цього підприємства не впливають. Тарифи затверджує Київ, розрахунки проводить саме підприємство. Заборгованість населення за послуги за минулий опалювальний період більше 2,5 млн.грн, саме підприємство відгукнулось на пропозицію і готує коментар з приводу цієї ситуації.

   • yra

    ))))) Дякую, не ображайтесь

   • ІВАН

    Та чи не задовго готується той коментар? Хіба ж то так багато часу треба, щоб написати: САМЕ ТАК, У ЗДОЛБУНОВІ, ЯК І в ПОПЕРЕДНІ ОПАЛЮВАЛЬНІ СЕЗОНИ, ВАРТІСТЬ ТАРИФУ ЗА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ОПАЛЕННЯ Є НАЙВИЩОЮ і становить 21,21 грн за 1 кв. М, ХОЧА В РІВНОМУ І РІВНЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ТЕПЛО ЗНАЧНО ДЕШЕВШЕ. Або тариф на тепло у Здолбунові не 21.21 грн. за 1 кв.м. і є таким то… І до чого ту борг у 2,5 млн.грн. ? Відколи тарифи встановлюються по боргах чи в залежності від них? Щось нове. А борги, звісно, будуть рости. Бо ж з найвищими тарифами і борги мають бути найбільші. Логічно.

    • Здолбунівсіті

     Коментар – це право, а не обовязок комунального підприємства. Може передумали його давати чи готують щось грунтовно. Сума боргу – для інформації, якщо споживачі не погасять-сезон опалювальний не буде кому розпочинати.

     • Mark

      ЗС, під
      впливом чого? чи кого? змінюється ваша риторика стосовно КП
      “Здолбунівкомуненергія” як основного винуватця такого високого для
      населення тарифу на тепло? Ви ж самі підтвердили, що ці тарифи розробляє саме
      “Здолбунівкомуненергія” та ще й до того всього їх приховує (доки це
      можливо) від населення. А опалювальний сезон, не хвилюйтесь, розпочнеться вчасно
      і де-факто КП “Здолбунівкомуненергія” в програші точно не буде. Ви ж чудово розумієте, що такий тариф – це кабала навіть при тих
      усіх обіцянках про
      спрощені субсидії. І він, тариф вартістю в 21, 21 грн., таки дискримінує здолбунівців у порівннянні з населенням інших міст, де переважно централізоване опалення з року в рік дешевше у
      порівнянні з нашим. Люди ж вам, як незаангажованому порталу, вірили і сподівались
      якщо вже не на допомогу (бо й незалежні, якщо такі ще лишились?, ЗМІ далеко не всесильні), то, принаймні, на
      розуміння. Не поспішайте в ряди політичних флюгерів…

     • Здолбунівсіті

      От дивина та й годі, такі всі швидкі на розправу і ярлики, що аж забувають за коментуванням про що суть листа була. Чого до коментаря вчепилися, тому що КП не хоче давати відповіді, так повторюємо що це їх право, так як в листі їх думка не згадана, то вони мають право її висловити. Якщо надішлють то опублікуємо. Якщо не надішлють то КОЖЕН має право запитати про це у керівництва КП особисто чи листом, інформаціним запитом. Можна запитати про це у депутатів, як особисто, згадавши заодно як вони виглядають так і листом,.також можна поцікавитись про те у керівників міста. Лише одне ЗС друкує регулярно матеріали про роботу комунальних підприємств у різних ракурсах, про їх досягнення і прорахунки, але чим вище буде здатність самих громадян задавати запитання владі, комунальним службам і отримувати на них відповіді тим швидше буде зростати рівень самосвідомості громадян та посилюватись відчуття відповідальності у надавачів послуг. ЗС завжди на стороні діалогу і захисті прав громадян і цей опублікований лист тому підтвердження.

 • Споживач

  Внесу уточнення щодо постанов про встановлення тарифів на
  тепло: слід дивитись постанову Нацкомісії від 31.03.2015 № 1171 “Про
  встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з
  централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами
  господарювання, які є виконавцями цих послуг “, де під .п. 114 становлено тарифи на
  послуги з централізованого опалення, що надаються населенню комунальним підприємством Здолбунівкомуненергія»
  Здолбунівської міської ради зі
  структурою, наведеною в додатку 114 до цієї постанови: з централізованого
  опалення: для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними
  приладами обліку теплової енергії – 777,21 грн/Гкал (з податком на додану
  вартість); для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних
  приладів обліку теплової енергії – 21,21 грн за 1 кв. М за місяць протягом
  періоду надання послуги з централізованого опалення (з податком на додану вартість)”.
  Саме постановою НКРЕКП від 11.06.2015 №
  1729 і внесено ці драконівські зміни вартістю у 21,21 грн за 1 кв. М.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама