У ЗДОЛБУНОВІ ТЕПЛО ЗНОВУ НАЙТЕПЛІШЕ?!

piket-388x278

Звісно, вже як усталена практика – найдорожче. Дай, Боже, щоб я помилився, чи не добачив, чи не ту постанову Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг зі змінами від 11.06.2015 №1729, прочитав. Якщо ж усе добачив, то, дякуючи пані директорці, як і в минулому опалювальному сезоні, будемо платити найбільше серед наших близьких і не дуже сусідів, а саме 21,21 грн. за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення. От і рахуймо: 21,21 грн. множимо на площу в середньому двокімнатної кВ. і платимо до 1300 грн.

А якщо взяти до уваги, що Кабмін збільшив строки проведення опалювального сезону з 1 жовтня по 30 квітня (постанова КМУ №74 від 03.03.2015), то ми в повному…«шоколаді». До слова, ось такі тарифи (є ще й нижчі), встановлені на послуги з централізованого опалення для міст: Костопіль – 18,30 грн за 1 кв. м.,  

Рівне – 18,23 грн за 1 кв. м.,

Дубно -18,20 грн за 1 кв. м.,

Львів – 12,52 грн за 1 кв. м.,

Івано- Франківськ- 12,28 грн за 1 кв. м. проти наших, здолбунівських, 21,21 грн за 1 кв. м чи навіть 13, 03 грн.за 1 кв.м., що ми платили до підвищення. Скажете, для чого я це все пишу? Адже всі знаємо, що уже нічогісінько з таким мега – тарифом виключно для Здолбунова не вдіємо, а тим, з чиєї подачі він, тариф, з’явився, хіба що «солі на хвіст насиплемо»… Позаяк наші комунальні та місцеві владні боси дуже вдало у своїй щоденній роботі послуговуються приказкою «Мовчання – золото». Авжеж, для них золото у вигляді премій, субвенцій, дотацій, у т.ч. з бюджету громади на модернізацію та енергозберігаючі заходи КП «Здолбунівкомуненергія». От тільки де та модернізація чи результат того енергозбереження? А нам, як завжди, мовчання у вигляді дірки від бублика. Так і цього разу. Про нас піклуються: навіщо людям заздалегідь до опалювального сезону нервувати й знати суму того тарифу…

Роман, споживач централізованого опалення (надійшло електронною поштою)

P.S. Цю оповідь-питання до озвучення через ЗМІ спонукало те, що така суспільно важлива інформація як тарифи для населення завідомо замовчується, а наміри зв’язатись телефоном з КП «Здолбунівкомуненергія» впродовж тривалого часу виявились марними.

Від ЗС: ми готові розмістити коментар чи позицію комунального підприємства як тільки вона буде надіслана ЗСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети