У Здолбунові шукали дружину

Він, головний герой, працівник пенсійного фонду, шукає собі дружину через газетне оголошення, та кожна нова кандидатка не виправдовує його очікувань. І ось, нарешті, коли він знаходить те, що шукає, починають випливати нові цікаві факти… а ось про кого…? Про нього? Чи про неї?…

Хто прийшов цього вечора на виставу аматорської театральної групи “Кажан” в БКЦ, отримав відповідь на це запитання.

Більше двох сотень глядачів, частина з яких, на жаль, досі провінціали, які не вміють вимикати свої гаджети, прийшли до зали, а щодо акторів, які прем’єру вкотре провели у гарному стилі, більшість із шанувальників театру порадували. Такий висновок можна зробити із перших відгуків, які вже лунають на адресу артистів. Попри зрозуміле прем’єрне хвилювання та, можливо, недетективну розв’язку, “Кажани” вкотре довели, що є люди, які можуть витрачати місяці свого часу заради півтори години приємних емоцій для глядача. З любов’ю до свого хобі й рідного міста!

Фото Олексій КозачокВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети