У Здолбунові ще один сайт новин

здолбунівправдаУ просторах Інтернету зявився ще один сайт Здолбунів Правда, який розпочав поширювати інформацію про події нашого краю. Вітаємо з появою! Проте ні хто є засновниками його, де знаходиться редакція чи хто є авторами новин на сайті не вказано. Сподіваємось – це тимчасово. Все, що можна зрозуміти про авторів ідеї, викладено у розділі Про нас:

Ми — команда молодих журналістів, корінних жителів міста. Ми піклуємося про його розвиток і нам не байдуже його майбутнє. Навіть у такому невеликому місті вже достатньо маніпуляцій у інформаційній сфері та медіа, які тим чи іншим чином, свідомо чи випадково, підтримують соціальний занепад, пропагуючи інформацію в інтересах окремих організацій або привілейованих осіб.

Тому нам принципово висвітлювати події і стан справ в місті чесно і прозоро. Майбутнє міста залежить від нас усіх разом.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети