У Здолбунові розпочали роботу над 5 річною Стратегією розвитку громади

Коментує міський голова Владислав Сухляк: розпочалась активна фаза роботи над Стратегією розвитку Здолбунівської громади на 2022 – 2027роки!🌱А як відомо, Стратегія розвитку – це головний документ для розвитку громади. У ньому визначаються найважливіші завдання, що ставить перед собою громада на певний період. У нашому випадку це пять років – з 2022 по 2027. Очевидно, що за цей час неможливо зробити зміни в усіх сферах життя. У Стратегію будуть внесені ті напрямки діяльності та найбільш нагальні цілі, яких можна й необхідно досягти за ці три роки. Їх виконання – це фундамент подальшого розвитку нашої громади.
Сьогодні провів робочу нараду апарату Здолбунівської міської ради з експерткою з розвитку громад ✅Лілією Атнажевою та консультанткою з розробки стратегічних планів ✅Русланою Стасюк. Також до нас приєднався очільник ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» Руслан Шевчук.
👉На нараді окреслили першочергові кроки, які має зробити Здолбунівська міська рада: провести анкетування серед жителів громади та бізнесу, а також залучити до розробки Стратегії розвитку Здолбунівської громади усіх, хто має свіжі ідеї та пропозиції та готовий працювати над розробкою Стратегії.
📝Тому, якщо вам цікаво долучитись до розробки Стратегії – пишіть на ел.адресу                                                project.zdgromada@gmail.com
Коментує Микола Орлов, співавтор першої і поки єдиної Стратегії розвитку Здолбунова, 2007 року: дуже радий декільком речам:
– старту важливого процесу, стратегування – це початок всього
– вибору консультантів, які спільно із апаратом міської ради входять в цей піврічний процес, давно знаю обох фахівчинь та резульатти їх роботи в т.ч і перше стратегування 15 років тому
– першій широкій зустрічі на якій всі почули і сподіваюся мотивувалися до спільної роботи
– взагалі увазі нової влади до стратегічним аналітичним речам.
ЗС у свої чергу буде інформаційно підлтримувати та супроводжувати весь процес розробки Стратегії розвитку громади на 2022-2027 роки.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети