У Здолбунові розпочалось святкування Дня Незалежності

Цей день для всіх різний, торговці на своїх робочих місцях на ринку та й біля нього, як згадка про невиконані обіцянки ліквідації вуличної торгівлі, машини підвозять товари до магазинів на центральних вулицях міста, але дехто, і таких багато, вже вирядився у святкове вбрання й рушив на святкування. Гарні квіти поклали до місця, звідки почалась незалежна сучасна Україна у Здолбунові, гарні слова сказали. Щоправда, це не завадило комусь із небідних припаркуватись на тротуарі (Фасад парадний – нутро гниленьке?) Потім святкова хода до стадіону. Вітання від міського голови, голови РДА, районної ради і народного депутата України В.Королюка. Традиційні посиденьки чиновників на верхній ложі стадіону замість того, щоб запросити туди ветеранів чи достойників, які виборювали ту Незалежність, а не щодня її “Пакращують”. Нагороджували грамотами і квітами. І керівників, і просто робочих. І двох дівчаток, яким до того ж вручили паспорти громадянина України. Концертна програма і незіпсована погода задали-таки тон святкуванню, яке, сподіваємось, пройде сьогодні гучно та весело. Розмов поміж люди про це свято точиться багато. Ключова думка така: “Україною пишаюся, а до держави в мене питань, ох, як багато…”

Матеріал буде оновлюватись, слідкуйте!

den nezal_1 den nezal_2 den nezal_3 den nezal_4

den nezal_5 den nezal_6 den nezal_7 den nezal_8

den nezal_9 den nezal_10 den nezal_11 den nezal_12

den nezal_13 den nezal_14 den nezal_15 den nezal_16

den nezal_18 den nezal_19 den nezal_20 den nezal_17

На вулицях міста для вас працює сьогодні Микола Орлов

den nezal_32

Продовжуємо. Весело було навкруги стадіону “Локомотив”. Намети торгові давали змогу перекусити та взяти водички, сувеніри й символіку українську теж можна тут придбати. Розваги для малечі біля БКЦ, а  у парку традиційні виставки предметів декоративно-ужиткового мистецтва, малюнки, вироби майстрів. Приємно бачити навкруги усміхнених здолбунівчан. Креатив проявили молодички, намалювавши чи вдягнувши символіку на незвичні частини тіла. Пізнавальним видався стенд Дермансько-Острозького Національного природного парку. Рідко коли зустрінеш пізнавальний стенд і людей біля нього, які розуміють, про що говорять. Цього разу був саме такий випадок. Мало того, мене озброїли ще  й простими, але зрозумілими буклетами про цей парк. Один із керівників парку (начальник відділу наукової, екопросвітницької діяльності та рекреації ) пані Оксана теж була у гуморі та разом з керівником Здолбунівського районного БК наперебій приміряли капелюшка біля народного майстра Миколи Огородника. Спокій здолбунівчан охороняли не лише працівники міліції, а й члени громадського формування при міській раді.

den nezal_21 den nezal_22 den nezal_23 den nezal_24

den nezal_28 den nezal_31 den nezal_29 den nezal_30

den nezal_25 den nezal_26 den nezal_27А ще ми зустріли серед відпочиваючих на святі двох іменинників!! Пане Юрію, пані Наталя –  з подвійним святом вас!den nezal_35

Іменинник!!!den nezal_40

Іменинниця (у центрі)!!!

den nezal_33 den nezal_34 den nezal_36 den nezal_37 den nezal_38

den nezal_39 den nezal_41 den nezal_42

den nezal_43 den nezal_44 den nezal_45 den nezal_46

den nezal_47 den nezal_48 den nezal_49 den nezal_50Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети