. У Здолбунові розпочалось святкування дня Незалежності | Здолбунів City

У Здолбунові розпочалось святкування Дня Незалежності

Цей день для всіх різний, торговці на своїх робочих місцях на ринку та й біля нього, як згадка про невиконані обіцянки ліквідації вуличної торгівлі, машини підвозять товари до магазинів на центральних вулицях міста, але дехто, і таких багато, вже вирядився у святкове вбрання й рушив на святкування. Гарні квіти поклали до місця, звідки почалась незалежна сучасна Україна у Здолбунові, гарні слова сказали. Щоправда, це не завадило комусь із небідних припаркуватись на тротуарі (Фасад парадний – нутро гниленьке?) Потім святкова хода до стадіону. Вітання від міського голови, голови РДА, районної ради і народного депутата України В.Королюка. Традиційні посиденьки чиновників на верхній ложі стадіону замість того, щоб запросити туди ветеранів чи достойників, які виборювали ту Незалежність, а не щодня її “Пакращують”. Нагороджували грамотами і квітами. І керівників, і просто робочих. І двох дівчаток, яким до того ж вручили паспорти громадянина України. Концертна програма і незіпсована погода задали-таки тон святкуванню, яке, сподіваємось, пройде сьогодні гучно та весело. Розмов поміж люди про це свято точиться багато. Ключова думка така: “Україною пишаюся, а до держави в мене питань, ох, як багато…”

Матеріал буде оновлюватись, слідкуйте!

den nezal_1 den nezal_2 den nezal_3 den nezal_4

den nezal_5 den nezal_6 den nezal_7 den nezal_8

den nezal_9 den nezal_10 den nezal_11 den nezal_12

den nezal_13 den nezal_14 den nezal_15 den nezal_16

den nezal_18 den nezal_19 den nezal_20 den nezal_17

На вулицях міста для вас працює сьогодні Микола Орлов

den nezal_32

Продовжуємо. Весело було навкруги стадіону “Локомотив”. Намети торгові давали змогу перекусити та взяти водички, сувеніри й символіку українську теж можна тут придбати. Розваги для малечі біля БКЦ, а  у парку традиційні виставки предметів декоративно-ужиткового мистецтва, малюнки, вироби майстрів. Приємно бачити навкруги усміхнених здолбунівчан. Креатив проявили молодички, намалювавши чи вдягнувши символіку на незвичні частини тіла. Пізнавальним видався стенд Дермансько-Острозького Національного природного парку. Рідко коли зустрінеш пізнавальний стенд і людей біля нього, які розуміють, про що говорять. Цього разу був саме такий випадок. Мало того, мене озброїли ще  й простими, але зрозумілими буклетами про цей парк. Один із керівників парку (начальник відділу наукової, екопросвітницької діяльності та рекреації ) пані Оксана теж була у гуморі та разом з керівником Здолбунівського районного БК наперебій приміряли капелюшка біля народного майстра Миколи Огородника. Спокій здолбунівчан охороняли не лише працівники міліції, а й члени громадського формування при міській раді.

den nezal_21 den nezal_22 den nezal_23 den nezal_24

den nezal_28 den nezal_31 den nezal_29 den nezal_30

den nezal_25 den nezal_26 den nezal_27А ще ми зустріли серед відпочиваючих на святі двох іменинників!! Пане Юрію, пані Наталя –  з подвійним святом вас!den nezal_35

Іменинник!!!den nezal_40

Іменинниця (у центрі)!!!

den nezal_33 den nezal_34 den nezal_36 den nezal_37 den nezal_38

den nezal_39 den nezal_41 den nezal_42

den nezal_43 den nezal_44 den nezal_45 den nezal_46

den nezal_47 den nezal_48 den nezal_49 den nezal_50

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Элла Анатолиевна красивица!)

 • Здолбунівчанка

  І хто таку безграмотну статтю опублікував та ще й про державне свято? “Господа журналисты, довожу до вашего сведения, что паспорта выдают в России”.А в Україні мали би вручити паспорти. фотосвітлини під матеріалом просто жахливі. Таке враження, що вони робилися із-за спини і крадькома. Якщо вказуєте посади районних керівників, то вказуйте їх імена і прізвіща або не згадуйте їх взагалі. Ініціали колись писали в радянських публікаціях, тепер ми не тому рівні знаходимося. Покращіть свою грамотність, неприємно навіть переглядати такі статті.

  • Здолбунівсіті

   ох ти ох ти, може на курси до вас записатись, розумниця ви наша? І про світлини ви все знаєте і про паспорти і в Росії і в Україні. Посади з прізвищами в комунальних газетах і сайтах почитаєте, там у більшості лише їх і публікують. Не хвилюйтесь так, бережіть себе!

  • Пані Здолбунівчанка, судячи по вашому e-mail viktori@mail.ru ви Диана Владимировна Никишина.

   Дата рождения : 19 Апреля 1992 г. 21 год
   Место нахождения : Россия, Место проживания : молодёжная,
   Любимые места : г.казань (1) , г.Санкт-Питербург (2)

   Джерело: http://dianamailru.www.nn.ru/

   То ви мешкаєте у Здолбунові, чи агент фсб в Україні?
   Або ви все той самий квасилівський провладний троль, який підписується нехитрими є-мейлами?

 • Якось мені сакральні українські символи (кольори прапору) на нозі якось не дуже подобається. Мені це ось що нагадує…

  • Здолбунівсіті

   Так, в цьому можна побачити різний зміст. Тому і подали фото без обличь, а дівчата молоді нехай подумають…

 • Здолбунівчанка

  Помилки не виправили, проте нахамили. Нульовий результат – це також результат, бо пани здолбунівсітівці показали своє істинне обличчя. Тому світовий дар вам світить на туманному небосхилі. Можливо, після цього коментаря ви ще й розмір мого бюстгалтера оголосите на увесь світ. Удачі.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама