У Здолбунові розкажуть як будуть моніторити місцевий бюджет

проект Прозорі бюджетиУ вівторок, 23 червня об 11.00 в приміщенні Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва (м. Здолбунів, вул. Княгині Ольги, 34) відбудеться прес-конференція, під час якої буде оголошено про початок реалізації проекту «Прозорий бюджет міста від здолбунівчан і для здолбунівчан». Організатором заходу є Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН».

Під час прес-конференції експерти організації розкажуть про мету та завдання проекту, очікувані короткострокові та довготермінові результати проекту, його практичну користь для громади міста. Розкажуть, про заходи, які плануються в ході реалізації проекту.

До участі в заході запрошуються представники ЗМІ, громадські активісти, депутати міської ради та потенційні кандидати в депутати, посадові особи Здолбунівської міської ради, мешканці міста, які цікавляться темою прозорих місцевих бюджетів.

Захід буде проходити в рамках проекту «Прозорий бюджет міста від здолбунівчан і для здолбунівчан», який реалізується Аналітичним центром розвитку міста «ЗЕОН» в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ — за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією «Комітету виборців України», Фундації «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» за фінансової підтримки Європейського союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

За докладнішою інформацією звертайтесь:
Анатолій Бондарчук
Координатор проекту
тел.: +38 096 918 74 08
E-mail: tolyabondarchuk@gmail.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети