У Здолбунові призначили позачергові вибори до міської ради

В серпні Здолбунів чекають вибори. У зв’язку із смертю одного із депутатів міської ради по округу номер 2 є шанс місту отримати нового депутата. Межі округу м. Здолбунів вул. 2 Лютого, будинки №4-6, вул. Шкільна,буд.№29,31,39,40,40-а,40б,42а, вул.Лесі Українки б.1а. Старт виборчої кампанії з неділі 15 червня. І ось саме рішення виборчої комісії.

Здолбунівська міська виборча комісія Рівненської області

РІШЕННЯ м. Здолбунів 4 червня 2014 року № 1

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Здолбунівської міської ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 2 Промінського В.І.
2. Про проведення проміжни виборів депутата Здолбунівської міської ради.
3. Про виділення коштів для проведення проміжних виборів депутата Здолбунівської міської ради.
У зв’язку з достроковим припиненням згідно з пунктом 8 частини першої статті 5 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” повноважень депутата Здолбунівської міської ради Промінського Вільї Івановича обраного в одномандатному виборчому окрузі № 2, керуючись частиною четвертою статті 15 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» Здолбунівська міська виборча комісія постановляє:
1. Достроково припинити повноваження депутата Здолбунівської міської ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 2 Промінського Вілія Іванович в зв’язку з його смертю.
2. Призначити проміжні вибори депутата Здолбунівської міської ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 2 на неділю 3 серпня 2014 року.
3. Оголосити початок виборчого процесу проміжних виборів депутата Здолбунівської міської ради шостого скликання в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №2 з 15 червня 2014 року.
4. Просити Здолбунівську міську раду у межах її повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення проміжних виборів депутата Здолбунівсько міської ради.
5. Надіслати постанову по призначенню проміжних виборів депутата Здолбунівської міської ради шостого скликання в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №2 в Державний реєстр виборців у Здолбунівському районі.
6 .Постанову оприлюднити на сайті Здолбунівської міської ради та направити до Центральної виборчої комісії.

Голова Здолбунівської міської виборчої комісії Теребійчук В.Г.

Секретар Здолбунівської міської виборчої комісії Проценко І.Т.

Але як повідомила секретар Здолбунівської міської ради Валентина Капітул, шансів, що вибори відбудуться майже нульові. Немає фінансів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети