У Здолбунові пройшов тренінг для суспільних кореспондентів

Як ми повідомляли раніше (див.звіт за перший день), у нашому місті проходила перша частина підготовки (перший із трьох тренінгів) громадських журналістів. На сьогодні вона вже завершилася. Другий день був досить насиченим: нові знання із такої складної тематики як Інтернет-журналістика, блогерство. Але це на перший погляд складні речі, згодом бажання і самовдосконалення дадуть свій результат. Приклад нашого порталу, якому лише 13 березня виповнився 1 рік, тому підтвердження. Якщо коротко охарактеризувати цей день, то «вчимося разом», бо були приклади з нашої газети і сайту, спікери, які добре знають особливості порталу, груп в соцмережах Здолбунів сіті. Спілкування йшло однією мовою, тому що не було великої прірви між спікерами і учасниками. Це реальний приклад того, як і в малих громадах можуть проходити достойні уваги заходи, що сприяють розвитку громадянського суспільства, в даному випадку шляхом розвитку мережі суспільних кореспондентів.

Відгуки учасників тренінгу «Громадська журналістика та соціальні медіа» (взяті з анкет-відгуків)

–         Сподобалось абсолютно все. Вся інформація підібрана коректно для першого тренінгу. Сподобалось навіть домашнє завдання, яке змусило усіх учасників проекту недоспати ніченьку. Продовжуйте у такому ж дусі, не кожна громада має таку розкіш, як Ви.

–          Сподобалось майже все, але найцікавішим було те, як правильно оцінювати статтю, стандарти журналістики, а ще смачне було печиво :)

–          Доступне подання інформації, цікаві відступи і пояснення, дізналась багато корисного.

–          Та, по суті, все було чудово, особливо тренери і стиль їх роботи. Деяку частину інформації я вже знав, але почув і багато нового.

–    Найбільше сподобались спікери: освічені, компетентні у своїй сфері люди, з якими було приємно спілкуватись. Порадувала різноманітність учасників.

–          Сподобався аналіз конкретних ситуацій, надання консультацій, атмосфера.

Висловили наші учасники і свої побажання. Нагадаємо, що приймали участь  громадські активісти і медійники – початківці віком від 16 до 46 років, від студентів до редакторів новоутворених газет:

–          Можна було провести живі репортажі, інші завдання для групи.

–          Зробити тренінг довшим на декілька днів

–          Запрошувати окремих тренерів, що є профі по окремим галузям журналістики

–          Проводити більше подібних заходів

–          Збільшити масштаби, запрошувати більше учасників

Перший тренінг вже став історією, попереду учасників чекає Острог. Тому ми оголошуємо про початок нового відбору на тренінг «Технологія створення міжрегіональних новин із використанням громадської та традиційної журналістики».Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети