У Здолбунові пройшов попереджувальний страйк

strajk_2 (4)Організований він був доволі спонтанно, тому і зібрав на нього лише самих уважних підприємців, політиків, декількох працівників бюджетників, пенсіонерів які прийшли на площу перед приміщенням Здолбунівської РДА. В цей час зачинених магазинів, крамниць, кафе тощо по Здолбунову не спостерігалось, тому можна зробити висновок, що все таки це була політична акція, а не страйк.strajk_2 (6)

Кількість присутніх була близька до сотні плюс один допитливий пес, який вислухав майже усі промови.

strajk_2 (5)

Олег Тищенко

Серед промовців були депутат Здолбунівської міської ради від УДАРу Олег Тищенко, який якось сором’язливо ідентифікував себе із цією політичною силою, відмовився говорити у мегафон, зазначивши що це вже занадто революційно буде виглядати. Тож для повторення картини “пікетування Здолбунівської прокуратури” не вистачало лише рукостискання із головою РДА В.Шулем, якби той вийшов до людей та аплодисментів.strajk_1 (5)

strajk_2 (8)

Василь Тимощук

Мав слово і голова Здолбунівської райради Василь Тимощук, який балотувався у депутати ВРУ від УДАРУ, але поступився Валентину Королюку, який нині представляє ВО “Батьківщина”.

strajk_2 (10)

Сергій Кондрачук

strajk_3 (2)

Юрій Пшеничний та Ірина Гринюк

strajk_2 (1)

Світлана Ніколіна

Ще два депутати із фракції “Наша Україна” у районній раді виступили. Це Сергій Кондрачук та Юрій Пшеничний, без яких не обходиться практично жоден із подібних заходів останнім часом. С.Кондрачук детально зупинився на особливостях українського законодавства щодо страйків, а також роздав підготовлені проекти документів, необхідних для проведення зборів трудових колективів в разі, якщо останні будуть висловлюватись за підтримку вимог, оголошених на заході, чи будуть долучатись до страйків трудових колективів.

Ще один політик, Світлана Ніколіна, повернулась до подій, які відбувались на зборах освітян декілька днів тому і реакції відділу освіти Здолбунівської РДА на ці події. Політик засудила дії влади щодо спроб залякати освітян які приймають участь у протестних акціях і назвала такі дії ганебними.strajk_3 (4) strajk_3 (3)strajk_3 (5)

На завершення мітингу з’явилась із вхідних дверей райради, де слухала промови, ховаючись від холоду і вітру, ще один активіст з правого крила націоналістичних партій, що представлені на Здолбунівщині, Ірина Улянівна Гринюк. Вона повідомила присутнім, які уважно її слухали, що в неї є інформація про те, що люди з Глинська за 270 гривень їздили на Антимайдан і треба цей ганебний факт засудити.strajk_3 (6)

По завершенні знову слово взяв організатор попереджувального страйку Олег Тищенко але смачну культурну крапку в акції поставили самі страйкуючі, які класно виконали український гімн. По тому усі розійшлись.strajk_3 (7)

strajk_3 (1)

Євгенія Шкільна

П.С. Як відбувається революція у Здолбунові приїхала подивитись і громадський кореспондент ЗС, член мережі громадських журналістів із Кременця Євгенія Шкільна

strajk_2 (7) strajk_2 (9) strajk_2 (3) strajk_2 (2)

strajk_1 (6) strajk_1 (8) strajk_1 (7) strajk_1 (3) strajk_1 (2) strajk_1 (1) strajk_1 (4)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети