У Здолбунові правоохоронці обговорили заходи протидії злочинності

на ст.ЗдолбунівПроблеми забезпечення правопорядку в умовах посилення військового тиску на сепаратистів під час третього етапу часткової мобілізації розглянуто на зустрічі керівників Управління МВС України на Львівській залізниці, ЛВ на станції Здолбунів, представників прокуратури та залізниці Рівненської області.

У ході зустрічі було розглянуто питання взаємодії та обміну інформацією між ЛВ на ст. Здолбунів, іншими правоохоронними органами та структурними підрозділами ДТГО «Львівська залізниця» під час проведення фільтраційних заходів для виявлення серед пасажирів, які прибули із зони АТО та інших регіонів держави, осіб причетних до скоєння кримінальних правопорушень, які намагаються уникнути відповідальності, або продовжити свою протиправну діяльність, осіб оголошених в розшук, а також виявлення та вилучення із незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин та пристроїв, наркотичних засобів.

Було піднято важливе питання, яке стосувалось забезпеченням приміщень, територій та перонів залізничного вокзалу станції Здолбунів камерами відеоспостреження, що дасть змогу працівникам міліції оперативніше протидіяти та попередити вчинення правопорушень та затримання злочинців.

Сторони також обмінялися інформацією щодо низки питань, що викликають взаємний інтерес, і домовилися підтримувати регулярні контакти.

 

Підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниціВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети