У Здолбунові поряд з Державним прапором України замайорить прапор Європейського Союзу

praporВідповідне звернення до міської ради зареєстрував керівник фракції ВО “Свобода” у Здолбунівській міській раді Віталій Чернецький. 5 червня 2013 року відбулася чергова сесія міської ради, на якій після нетривалих дискусій дане рішення більшістю голосів було підтримано. Отже, ухвалене рішення:

1.Визначити місце розташування флагштоку з прапором Європейського Союзу поряд з Державним прапором України по вулиці Шкільній поблизу Будинку побуту в місті Здолбунові.

2.Рекомендувати керівникам підприємств,установ та організацій міста використовувати прапор Європейського Союзу поряд з Державним прапором України у дні державних свят та під час проведення міжнародних заходів.

Це рішення було прийняте  відповідно до статті 11 Закону України «Про засади внутрішньої та зовнішньої політики України»,Указів Президента України від 19.04.2003 №339/2003 «Про День Європи»,від 12.03.2013 №127/2013 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12.03.2013 року «Про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції  України», враховуючи курс  України на євроінтеграцію, з метою формування у мешканців та гостей міста громадської думки про майбутнє нашої держави в Європейській сім’ї народів, виховання європейських цінностей.

Наше місто стало четвертим у Рівненській області, яке прийняло подібне рішення. Раніше воно було ухвалене у Рівному, Острозі, Сарнах.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети