. У Здолбунові поряд з Державним прапором України замайорить прапор Європейського Союзу | Здолбунів City

У Здолбунові поряд з Державним прапором України замайорить прапор Європейського Союзу

praporВідповідне звернення до міської ради зареєстрував керівник фракції ВО “Свобода” у Здолбунівській міській раді Віталій Чернецький. 5 червня 2013 року відбулася чергова сесія міської ради, на якій після нетривалих дискусій дане рішення більшістю голосів було підтримано. Отже, ухвалене рішення:

1.Визначити місце розташування флагштоку з прапором Європейського Союзу поряд з Державним прапором України по вулиці Шкільній поблизу Будинку побуту в місті Здолбунові.

2.Рекомендувати керівникам підприємств,установ та організацій міста використовувати прапор Європейського Союзу поряд з Державним прапором України у дні державних свят та під час проведення міжнародних заходів.

Це рішення було прийняте  відповідно до статті 11 Закону України «Про засади внутрішньої та зовнішньої політики України»,Указів Президента України від 19.04.2003 №339/2003 «Про День Європи»,від 12.03.2013 №127/2013 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12.03.2013 року «Про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції  України», враховуючи курс  України на євроінтеграцію, з метою формування у мешканців та гостей міста громадської думки про майбутнє нашої держави в Європейській сім’ї народів, виховання європейських цінностей.

Наше місто стало четвертим у Рівненській області, яке прийняло подібне рішення. Раніше воно було ухвалене у Рівному, Острозі, Сарнах.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Микола

  Як на мене то рано вішати прапор Євросоюзу поруч з прапором України.
  Виходить що ми і так і так вивернутися повинні щоб догодити европі а в чому конкретно європа допомогла Україні яка користь від цього пересічному українцю.

  • Alex

   Як на мене, краще вже повісити прапор Євросоюзу, ніж Росії. Хоча, звичайно, у багатьох українців немає поваги у до власного прапору… але це вже виховання таке.

   • Микола

    Не треба вішати прапорів ні Європи ні Росії в нас є свій прапор і своя голова повинна бути тоді буде лад в країні.

  • Ірина

   Микола, а чому Европа повинна допомогати пересічному українцю. Ми повинні запитати а ЩО МИ МОЖЕМО ДАТИ ЕВРОПІ. Ах це таке суто українське, брати…..Европа нікому не дае. Нічого немае ЗА ТАК БО ТАК. Все треба заробити, осягнути. Фірма в якій я працюю отримала кілька навіть мільйонних дотацій з ЕС на розвиток іноваційних технологій. Знаеш як ми за кожну копійку відчитались? Цілі армії людей працюють в PARP, це ціла потужна система. Ніхто за гарны очі та за добрі наміри мільйонами не розкидаеться. І ніякий дядько не засипле пилюкою розмішаною смолю здолбунівську яму в асфальті за ЕВРОПЕЙСЬКІ дотаціі, а той, що його вислав засипати яму не купить на “заощаджену різницю” собі внедорожник. Томущо прийде комісія і мало того що накажуть повернути кошти через суд, то щей з відсотками… Ми повинні ДАВАТИ і тільки тоді МОЖЕ!!!! якщо взагалі….колись нас запросять хоча б постояти та подивитись як розділяють Европейські мільйони!

   • Інший Микола

    Ірина, так і є. Все правильно.

   • Микола

    А чому б європі не допомогти пересічному українцю наприклад таким чином спростити перетин кордонів відмінити візовий режим та таке інше а то виходить дружба в один бік.
    Також ми не повинні тільки ДАВАТИ і тоді МОЖЕ а має бути ВЗАЄМОВИГІДНА СПІВПРАЦЯ.
    Також нам не дотації потрібні а розвиток підприємств і сільгосп виробників.
    А про европейські мільйони не мрійте іх ніхто нам не дасть більше того ця європа ше багато крові з нас вип’є.

    • Ірина

     для того щоб розвивати підприемсива-потрібно залучати іноземні інвестиціі. для того щоб залучати інощемні інвестиціі- потрібно загараниувати безпеку для іх вкладень,для залученого капіталу. ніхто з нас не понесе своі зароблені гроші в ненадійний банк. безпека капіталу це перед усе НАТО . та про яку безпеку ми говоримо коли боімося сказати керівнику , сусіду, меру та президенту що він не мае раціі, сидимо тихенько дивимось що буде далі і боїмося, боімося, боімося… ніякий Fiat чи GE не прийдуть до нас проситись збудувати в нас фабрику, в краіну едину на світі де не виконуються рішення міжнародного суду, в краіну в якій немае доріг,не дотримуються слів, прав, де диктують питання і кажуть як на них вдповідати…інакше буде дуже погано. Бідні ми й залякані… мені колись під час зустрічі на виставці innotrans в Берліні один потенціальний в моій оцінці інвестор сказав:”Украіна буде Единою краіною яку ніколи не візьмутьл в ЕС” ..Ми самі повинні собі ВІДПОВІСТИ :КУДИ ЗА ЧИМ І НАВІЩО….

     • Микола

      ОО, КУДИ і для чого!!!. Всі країни з визначення цього починають, а ми і досі на шпагаті.

     • Микола

      Для того щоб розвивати не треба іноземних інвестицій треба трохи придушити казнокрадів і повиганяти криворуких і кривоголових чиновників.
      Та й взагалі пора українцям трохи питати з влади про результат її роботи.

     • Ірина

      Потрібні інвестиції. Ми маемо землю- не маемо чим її обробляти, ми маемо руки- немае їх чим зайняти, ми маемо голови- ми розучились думати, ми мали фабрики і заводи- іх розкрали розібрали, розтащили… без залучення іноземних інвестицій нам не обійтись.Так функціонуе весь світ. Так, ми будемо працювати у когось але для себе, податки будуть залишатись в країні, якщо це будуть податки а не дань яку збирають а потім в барсетках кидають в кущі або вивозять на Bahnohfstrase в Цюріху ….так як Украінські ікони з 16- 17 століття які я бачила к антикварних крамничках Швейцаріі…. Такі Лазаренки та йому подібні вивезли не тільки ікони а наші душі. І ми повинні зрозуміти-інвестиції це не рабство – це нормальний процес розвитку, НАТО це не війська- це безпека капіталу. А в нашому телебаченні показують одні дебільні серіали замість соціально усвідомлювати людей КУДИ ПОТРІБНО ЙТИ і чи наявніст прапору ЕС поряд з НАШИМ змінить свідомість нашого НАРОДУ.

     • Класний керівник

      Я просто пишають цим діалогом. Таке відчуття, що саме тут дехто будить, дехто просипається, хтось знайшов собі подібних.

     • Микола

      В України нема друзів ні в Європі ні в Америці я незнаю прикладів вигідної для України співпраці з єс наші можновладці з кожним днем все більше і більше розказують як ми гарно заживемо в євросоюзі але я невірю що так воно й буде
      для того щоб ми зажили краше нетреба нікуди вступати треба навести лад в країні і поки ми самі цього не зробимо ніяка європа нам не поможе більше того для європи ми потрібні як колонія з якої можна шось викачати і в яку можна продати якійсь хлам який європейцям нафіг непотрібен також як дешева робоча сила і платформа для екологічно-брудних підприємств. Тому ми не повинні виконувати чиїсь вказівки будь то європа, америка чи росія а робити як нам вигідніше. Вважаю що на сьогоднішній день європа не заслужила щоб прапор євросоюзу висів поряд з Українським.

     • Ірина

      Все вірно, на початок потрібна РЕВОЛЮЦІЯ в самому собі, в своїй сімї а далі- етапами….. прикро, що у Вас немае друзів в Европі..а прапор…….перед фірмою в якій я працюю е три машти. На одному- прапор нашоі фірми, на другій- ЕС а третій місце для прапора наших гостей. Якщо це Українці- прапор Украіни, Казахи- Казахстану, Тайланди- Тайландії. Це ознака нашого ПОШАНУВАННЯ для всіх хто хоче з нами працювати, хто хоче чоусь навчитись або навчити нас.

     • Микола

      Може у вашій фірмі і є сенс пошановувати європу, але в европі ні нашу країну ні наших людей не пошановують, хіба що окремі громадяни пошановують за шо їм шана.
      Я не проти вивішувати прапор інших країн коли приїжджають іх делегації і таке інше але я проти вивішування прапору єс заради “Очковтирательства”. ЄС своїми діями постійно принижує і українців і Україну тому ні про яку шану ціеї організації неможе бути і мови.

     • Здолбунівсіті

      За кожною фразою мають бути факти. Що стоїть за словами “ЄС своїми діями постійно принижує і українців і Україну…”?

     • Микола

      А як же часті випадки безпідставних відмов громадянам україни в візах, а як же втручання у внутрішні питання України, також відношення до україїнців які попали у скрутне становище в країнах ес.

     • Здолбунівсіті

      Ось хвилину назав приватно передав наш редактор з Болгарії:Негатив дня: на переповненому інтернаціональному пляжі українська мама з Тернополя примусила свого кількарічного сина попісяти прямо на пісок поміж відпочиваючих. Німці та інша братія в шоці спостерігали за цим. Ми також. Туалет в готелі на 1 пов. у 50-ти метрах від пляжу. Завтра чи пообіді хтось прийде і покладе на це, вибачте, обісцяне місце свій рушник і буде засмагати.

      Після такого галімого двіжа хтось ще дивуватиметься, що до украънців ”упереджено” ставляться більшість европейців? Ми самі формуемо імідж своєї країни.

      Щодо віз: 50 на 50 безпідставно. І наші приколи з депортацієї, зміною прізвища і знову вїзд, тому і обережно до цього ставляться. Себе поважати треба привчати Європу. Поведінкою, досягеннями, дотриманням прав людини в країні. Хто буде серйозно сприймати бананову республіку в центрі Європи де кількість мільярдерів неадекватна населенню за межею бідності.

     • Микола

      Не треба нікого ні до чого привчати є таке поняття як “презумпция невиновности” якщо наш співітчизник зробив гидоту в іншій країні то нехай його покарають і там і тут але поки він нічого такого не утнув він добропорядний турист,
      також не треба про бананову республіку тому що це не так а всі негаразди з нашого потурання і незмоги спитати зі своїх обранців і президента це я, ви та інші співвітчизники до цього довели.

     • Ірина

      Микола, немае БЕЗПІДСТАВНОЇ ВІДМОВИ ВИдати ВІЗУ. Підстави е, тільки як правило ніхто з неотримавших пн питав про причину відмови( а мае до того право). ЯК ПРАВИЛО ПІДСТАВИ Е!!! Про які втручання у внутрішні справи України ви говорите ( приклади попрошу).А Українцями які портапили в сладну ситуацію в ЕВРОПІ несе відповідальність УКРАЇНСЬКЕ КОНСУЛЬСТВО. Для цього і існують ці представництва у всіх країнах світу. І в Гондурасі також. Одне діло не всі знають свої права ( про це я писала в своїй статті про роботу за корданом). Я особисто саме таким людям в першу чергу ВІДМОВЛЯЛА В ВІЗАХ!

     • Микола

      Не буду наводити прикладів
      1. непідготовлений
      (та й нема бажання готувати приклади)
      2. з теми буде “бардак”

      скажу так
      Имею
      Мнение
      Хрен
      Оспориш

     • Ірина

      Якщо Ви Говорите А то Б просто необхідне, відповідь- не готовий або те що Ви написали знизу, показуе пряме відношення ЕС до Украіни. На жаль свого під носом не бачите , а чуже критикуете З далека. А варто не змінювати світ який на десятки років випередив Вас, може варто змінити СВІЙ СВІТОПОГЛЯД?

     • Микола

      Бачу і своє і чуже і можу проаналізувати
      і не збираюсь Вас переконувати
      висловив свою позицію по єс
      зустрічав не одного вихідця з країн єс
      і знаю їх відношення до України і українців
      і що з моїм свіітоглядом по вашому не так?

     • Ірина

      Миколо, а давайте Ви приїдете в Европу, я покажу Вам як тут шануюсть себе і ІНШИХ. Повірте мені, мені багато років зайняло доказати ЇМ що Украінці не мавпи і по деревах не скачуть. І сьогодні ми вивішуемо Украінський приапор перед нашим офісом. То може ДОКАЖІТЬ ВИ ЕВРОПІ ЩО ВИ НЕ МАВПИ, Працею, ПОВЕДІНКОЮ та ГОСТИННІСТЮ. …

     • Andrij

      А давайте Ви, пані Ірино приїдете на Батьківщину і почнете доказувати тут! Замість того, щоб кричати звідтіля…

     • Ірина

      Андрій, можете не сумніватись в тому, що я без крику можу набагато більше зробити для пересічних украінців будучи тут. на справді ЗРОБИТИ. яким чином? я думаю Вам вартоповернутись до моеі першоі статті і уважно іі прочитати:-)

 • Гена

  Я теж не дуже розумію до чого цей прапор. Наші прагнення до Європи зафіксувати? Там ми в Європі. А щодо ЄС так САМІ ж все робимо щоб там не бути, то що прапор цьому допоможе. Чи прапор в очі, а руками і далі загрібати в свої кишені, а ногами на шпагаті сидіти мід ЄС і Росією і кожен раз по яй..х получати

  • Ірина

   Там, ми в георгафічній Европі, а суттево ми в ….пі

 • Микола

  ВІкіпедія:В современном языке выражение «банановая республика» означает страну с продажным правительством, разрушенной экономикой, большим внешним долгом,коррупцией и взяточничеством чиновников, низкой оплатой труда и большим процентом населения живущего за чертой бедности. Що не наш варіант? Патріотизм і слова нашог пяного туриста в турецькому басейні з лакмусом, змінившим колір “Я люблю свою батьківщину” нічого не вартують. потрібні дії, які краще за слова показують як ми кого і за що любимо, поважаємо чи ні. Потрібні орієнтири, починаючи з елементарних “добре і погано”. Ці орієнтири можна побачити в Росії, ЄС, США і порівняти. які з них найближчі нам, українцям. І вибудовувати свій курс.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама