. У Здолбунові почався ремонт доріг | Здолбунів City

У Здолбунові почався ремонт доріг

Поки що лище однієї, державного значення. І ремонтні роботи тривають вже декілька днів на ділянці “світлофор -міст” по трасі Рівне-Острог. Технологія проста. Спочатку вирізаються фрезами клаптики під асфальтування, потім вони продуваються від пилу, обробляються гарячою смолою і заробляються асфальтом. Найбільше водіїв дратує, коли нарізані фрезером дірки тривалий час так і стоять без заповнення асфальтом. Сьогодні весь технологічний процес тривав справно. Щоправда, більшість ям допомагали трамбувати самі автомобілі, так як трасу не перекривали, а лише обмежували проїзд однією полосою. Нам вже тричі телефонували наші читачі і повідомляли про те, що не всі ями підлягають ямковому ремонту і висловили припущення, що у звітній документації дорожники покажуть всю площу автодороги як таку, що відремонтована, а насправді не всі ділянки полагоджені. Як сьогодні тривають ремонтні роботи можна переглянути у динамічному фотозвіті.

Борис Холодний

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Alex

    Є ділянки дороги, де яма від ями на відстані півметра або й того менше. В результаті машини будуть зіскакувати колесами з одного заафальтованого клаптика і наїжджати на інший. На віть не знаб що краще – так латати дорогу чи просто залишити ями як є.
    У Європі якщо латають то вирізають достатньо великий шмат дорожнього полотна (на цьому відрізку наші “спеціалісти” зможуть заліпити 15- 20 ям одна біля одної) і асфальтують. Таким чином вдається уникати великого скупчення залатаних шматків ям на відносно малій ділянці дороги.
    Але куди нам до Європи, краще полатити дорогу при теперешній погоді і такий совковим методом, щоб потім на осінь знову виділили гроші на ремонт дороги яка розсиплеться. Так вкрасти більше можна.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама