У Здолбунові почали оголошувати конкурси з мінімальним рівнем вимог до претендентів

Перші розпорядження про вакансії у структурі Здолбунівської міської ради почали з’являтися. Так оголошено конкурс на посаду начальника управління з гуманітарних питань. Вимоги до претендентів мінімальні: диплом ВНЗ, два роки стажу, вміння вмикати і щось робити на комп’ютері та розмовляти українською.

Завантажити (DOC, 51KB)

Ще простіші вимоги на головного спеціаліста у старостинський округ з центром у Копиткові. Цікаво чому тільки сюди і тільки одного спеціаліста поки шукають. Серед виключного списку вимог до претендентів: завершені базові 4 роки навчання у ВНЗ (бакалавр), вміння спілкуватися державною і користування комп’ютером.

Завантажити (DOC, 73KB)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети