У Здолбунові “оживляють” історичні об’єкти

Проєкт “Туристичний код громади” розтягнувся в часі через об’єктивні та суб’єктивні причини. Творча частина робіт була виконана ще минулого року, проте встановлювати своєрідні вказівники з початком війни видавалося не доцільним. Унікальну кімнату вдалося відкрити і декілька раз протестувати, правда і тут не обійшлося без недогляду. Одна із компаній нафотографувала всі деталі квест кімнати і виклала спойлер в мережу…. Добре що вдалося вчасно побачити спойлер і видалити, інакше би вся праця авторів проєкту і виконавців ідеї квест кімнати, пішла даремно. А подібні кімнати, наприклад в Рівному мають неабиякий коменрційний зиск..

Тепер дійшла черга до встановлення інформаційних табличок. Вони справді вийшли сучасними, гарними, навіть порівняно з дечим схожим в обласному центрі виглядають явно виграшно. Дешевше, але цікавіше. Ну нам так здається:)

 

Виконавець проєкту Здолбунівський краєзнавчий музей. Автори проєкту – ініціативна група активістів громади та ГО ЗЕОН. Фінансування – обласний та міський бюджети.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети