У Здолбунові обговорили якість надання адміністративних послуг

засідання адмін послуги моніторинг 090216 (2)9 лютого у місті відбувся публічний захід, під час якого були представлені результати моніторингу якості надання адміністративних послуг у Здолбунівському районі та рівня публічності роботи Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Організатор заходу Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН». На заході були присутні Анатолій Бондарчук – керівник проекту, Микола Орлов – заступник голови Здолбунівської РДА, Світлана Муляр – завідувач сектору «Центр надання адміністративних послуг» Здолбунівської РДА, Наталія Орлова – начальник Здолбунівського районного управління юстиції, журналісти, інтерни, адміністратори доступу до бібліотечних сервісів, громадські активісти.

В районі створено та діє Центр надання адміністративних послуг. Нещодавно ЗЕОН провів вимірювання рівня публічності роботи Центру надання адміністративних послуг. Дане дослідження проведене в рамках реалізації проекту «Моніторинг якості надання адміністративних послуг та перспектив електронного урядування у Здолбунівському районі», який здійснює Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН». Реалізація цього проекту стала можливою у результаті перемоги у конкурсі малих грантів «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні», що проводився у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Cоюзу та адмініструється РОГО «Комітет виборців України».
З результатами дослідження ви можете ознайомитись у Аналітичному звіті дослідження якості надання адміністративних послуг в Здолбунівському районіАналітичний-звіт.-Якість-надання-адміністративних-послуг

засідання адмін послуги моніторинг 090216 (1)

Отож, під час заходу було обговорено шляхи покращення якості надання адміністративних послуг, були озвучені рекомендації для покращення рівня публічності роботи ЦНАП. Зокрема, керівник проекту Анатолій Бондарчук під час презентації результатів дослідження зауважив, що варто розмістити на веб-сайті ЦНАПу інформацію про безоплатний Реєстр адміністративних послуг, який розміщений на Урядовому порталі, про функціонування цілодобової Урядової телефонної довідки. Також варто упорядкувати інформацію, що вже є на сайті. Ще одним висловленим побажання щодо роботи Здолбунівського ЦНАПу було створити електронну чергу та процедуру попереднього запису, тому що кількість бажаючих отримати послуги у ЦНАП збільшується кожного дня. На цю пропозицію начальник ЦНАПу Світлана Муляр відповіла, що усі вищезазначені пропозиції є у проекті подальшого розвитку Центру, деякі будуть реалізовані найближчим часом (інформація на сайті Центру), деякі пізніше (електронна черга) у міру збільшення відвідувачів.

дискусія щодо бюро реєстраційногоТакож під час круглого столу було обговорено створення Комунального підприємства «Здолбунівське реєстраційне бюро» Здолбунівської районної ради Рівненської області. Перед присутніми виступив Мішура Вадим, потенційний директор КП “Здолбунівське реєстраційне бюро” Здолбунівської районної ради, який розповів про особливості роботи майбутнього комунального підприємства. Це питання викликало жваву дискусію. І не тільки у залі, а й у соціальних мережах напередодні. Мова зайшла і про співпрацю та конкуренцію ЦНАПу та КП, прозорість надання послуг та зручності для мешканців. Світлана Муляр та Вадим Мішура пообіцяли детальніше вивчити можливість співпраці обох закладів у перспективі.засідання адмін послуги моніторинг 090216 (5)

Круглий стіл закінчився кавуванням та обговоренням якості надання адміністративних послуг за неформальним спілкуванням.засідання адмін послуги моніторинг 090216 (4)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети