У Здолбунові обговорили потенціал розвитку електронного урядування

візит до Здолбунова (3)В рамках проекту «Громадські інформаційні центри у Вінницькiй, Закарпатськiй, Львівськiй та Рівненськiй областях – IIетап» до Здолбунова завітала представницька міжнародна делегація у складі:

Наталія Гмурковська – президент НГО «Центр співпраці Польща – Схід»

Войцех Дец -президент Форуму Люблінських недержавних організації

Ізабелла Хрушлінська (Chruślińska) –  керівник програми Фонду міжнародної солідарності

Ігор Каспрук  – виконавчий директор ГО «Європейський діалог»

Олександр Софій – президент ГО «Європейський діалог»

Руслана Стасюк, виконавчий директор  Волинського ресурсного центру, м.Рівневізит до Здолбунова (2)

До якої долучились голови Здолбунівської РДА Олександр Бухало, райради Василь Тимощук,. Депутат Здолбунівради Віталій Чернецький, керівник районної бібліотеки Інна миронюк та власне керівник НГО «АЦРМ «ЗЕОН» Микола Орлов, організація якого і приймає участь у даному проекті.

Всі учасники висловили своє бачення розвитку електронного урядування і демократії в країні, області та районі. Були обговорені ті обмеження і застереження які існують нині із станом Інтернетизації та матеріальним забезпеченням органів влади особливо в селах проте учасники оптимістично налаштовані спільно просувати цей перспективний напрямок на Здолбунівщині. Був підписаний Меморандуму між Здолбунівською райрадою, НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» та центральним офісом районної бібліотеки щодо спільних дій у просуванні електронних послуг та форм електронної демократії в районі.візит до Здолбунова (5) візит до Здолбунова (4) візит до Здолбунова (1)

Після цього делегація завітала до бібліотеки по вул.Шкільній де до слова була дуже людно. Всі мали можливість почути розповідь директора бібліотеки Інни Миронюк про систему роботи саме публічно-шкільних бібліотек району та напрацювання в сфері роботи населення з інформацією через Інтернет. Адже наша бібліотека завдяки своїй активній позиції останнім часом значно зміцнила свою матеріально-технічну комп’ютерну базу.

Останнім пунктом програми ставофіс НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН». Микола Орлов ознайомив делегацію  із діяльністю НГО: своїми підходами до роботи із запитувачами та розпорядниками інформації, консультаціями населення, аналітичними напрацюваннями та посібниками НГО та діяльністю сайту Здолбунів CITY.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети