У Здолбунові обговорили план дій щодо запобігання вірусу

Сьогодні, 13 березня, заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Олександр Іванюк провів засідання районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Здолбунівського району гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID-19.

Обговоривши ряд питань щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусу на території району, районний штаб вирішив доручити комунальному некомерційному підприємству «Здолбунівська центральна районна лікарня», комунальному некомерційному підприємству «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», структурним підрозділам Здолбунівської райдержадміністрації, виконкомам місцевих рад у межах повноважень забезпечити проведення об’єктових навчань, тренувань на випадок виникнення надзвичайної ситуації пов’язаної захворюваністю людей на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoV, а також розробити план реагування при виникненні надзвичайної ситуації пов’язаної з масовою інфекційною захворюваністю та інше.

Здолбунівська РДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети