У Здолбунові обговорять механізми використання комунальної власності та землі

25 лютого об 11:00 у місті Здолбунів (міська рада, вул. Приходька, 1) відбудеться круглий стіл “Прозорий порядок використання комунальної власності та землі через взаємодію Здолбунівської міської влади та громадськості”. Захід проводить Інститут аналізу державної та регіональної політики за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують представників міської ради, райдержадміністрації, районного управління Держкомзему, громадськості та ЗМІ.

Під час круглого столу буде розглянуто такі питання:
– механізми затвердження прозорого порядку використання об’єктів комунальної власності (продаж, надання в оренду) та використання комунальної землі міською радою (продаж, надання в оренду, надання у власність);
– обговорення результатів незалежного громадського моніторингу якості надання міською радою адміністративних послуг;
– шляхи здійснення громадського контролю за якістю послуг, які надає міська рада.

Представникам ЗМІ слід попередньо акредитуватися.

Контакти:
Інститут аналізу державної та регіональної політики
Інна Гайворонська
097 950 22 75
iadrp@ukr.netВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети