У Здолбунові новий прокурор

прокуратураІз набуттям чинності нового Закону України «Про прокуратуру» триває процес системного реформування органів прокуратури України, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Так, відповідно до вимог Прикінцевих та Перехідних положень цього Закону з 15 грудня 2015 року припинено діяльність шляхом реорганізації 2 міських, 12 районних та 3 міжрайонних прокуратур Рівненської області.

Разом з тим наказом Генерального прокурора України внесено зміни до структури прокуратури Рівненської області та утворено в її штаті наступні 4 місцеві прокуратури:

-​ Дубенська місцева прокуратура (включає Млинівський та Радивилівський відділи);

-​ Здолбунівська місцева прокуратура (Костопільський, Острозький, Гощанський, Корецький відділи);

-​ Рівненська місцева прокуратура;

-​ Сарненська місцева прокуратура (Зарічненський, Кузнецовський, Березнівський, Володимирецький, Дубровицький, Рокитнівський відділи).

На посадах у місцевих прокуратурах працює 118 оперативних працівників, які успішно пройшли тестування для заміщення посади прокурора у відповідній місцевій прокуратурі. Зокрема, на підставі рекомендацій Київської конкурсної комісії з проведення відкритого чотирирівневого конкурсу кандидатів на адміністративні посади Генеральним прокурором України призначено керівників місцевих прокуратур.

Процес формування місцевих прокуратур Рівненської області завершено.

Здолбунівська місцева прокуратура отримала НОвого Прокурора – Нижник Григорій Петрович (35700, м. Здолбунів Рівненської області, вул. Княгині Ольги, 36, номер телефону: (03652) 2-25-16)

Від ЗС: СЕС забрали у Клевань, Пошту у Остріг, Податкову в Рівне, а у Здолбунові створили кущову прокуратуру. Нафі..хм, Для чого?? Чия це геніальна рука розводить різні інстанції по різним районам??!!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети