У Здолбунові на вул.Гончара кладуть бруківку, на вул.Толстого вперше буде асфальт

Відвідав об’єкти будівництва округів мікрорайону Залізничників у Здолбунові. Починаючи від вул.Шевченка і до залізничного вокзалу малими темпами але йде поточний ремонт. Так, з традиційною якістю і браком дорожніх знаків, так із вільним графіком виконання і «добре хоч так». Просто констатую, замовників обирає в міській раді не зрозуміло але всім зрозуміло 😊 хто. Точно не депутати.

Тротуар по вул.Гончара дочекався свого перевдягання у гарну бруківку. Оскільки я є переконаним прихильником саме бруківки на тротуарах, то завдяки підтримці колег в сесійній залі і поза нею, така практика стає все більше розповсюдженою в нашому місті. Переговорив особисто з підрядником, застеріг від помилок облаштування тротуару по вул.Мазепи, коли бордюри не пережили зиму, та уточнився щоб по проекту і в житті були безпечно облаштовані місця де пішоходи будуть переходити дорогу. До речі, дякую підрядній проектній організації та колезі Людмилі Бабак за те що порадилися ПЕРЕД тим як малювати проект. Впевнений і підприємець, який нині виконує роботи зробить їх якісно, варіантів зробити по іншому у нього немає😊 Але звернувся також і до місцевих мешканців щоб щоденно контролювали хід виконання робіт.

Безумовною подією року для мене і десятиліття для мешканців вулиці Толстого має стати асфальтування цієї вулиці. Ніхто не вірив, що це коли небудь станеться, так мені казали жителі, але роботи вже розпочалися. Приємно що на вулиці є небайдужі жителі з якими тримаю зв’язок і телефоном і безпосередньо. От і з пані Людмилою і паном Василем теж домовилися, що всі побажання дорожникам будуть висловлюватися в рамках проекту, але з розумінням ситуації на місцевості, щоб зробити раз і надовго цю дорогу.

Звісно, все це капля в морі і під подібними матеріалами рідко коли побачиш слова, які мають відношення саме до того що написано, люди зазвичай пишуть «А коли нашу вулицю зроблять» або «Краще би світло зробили ніж…», або « Зробили би ще заїзд до моєї хати…», але я розумію що тільки тоді, коли кожен відчує себе Громадою, свідвідповідальною за все що в ній робиться, тільки тоді ми будемо бачити і потреби і варіанти їх вирішення, радіти вже зробленому і планувати нові горизонти і цілі.

Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети