У Здолбунові мітингували

Сьогодні, 14 березня на площі біля Здолбунівської райдержадміністрації зібралися ветерани АТО та небайдужі жителі міста та району щоб висловити громадянську позицію щодо підтримки економічної блокади ОРДЛО, а також протестуючи проти затримання учасників блокади на редутах.

Розпочався даний захід з виступу сотника Здолбунівської сотні самооборони Юрія Пшеничного, який охарактеризував основні передумови проведення акцій протесту, що відбуваються по всій Україні та закликав присутніх засудити дії силових структур щодо затримання учасників блокади.

Після чого до присутніх звернувся ветеран АТО Петро Солтис, який висловив  підтримку учасникам блокади та закликав районну владу дати належну оцінку діям силових структур щодо даної ситуації.

В свою чергу, голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук озвучив власну позицію щодо розгону та затримання учасників економічної блокади з окупованими територіями ОРДЛО. Заява була оприлюднена на ЗС тут.

Власну позицію з приводу ситуації, що склалася висловив і голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, який проінформував, що 16.03.2017 о 10.00 год. відбудеться позачергове засідання сесії районної ради, де депутати районної ради матимуть можливість висловити власні позиції з приводу даної ситуації, а також підтримати звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо засудження дій силових структур.

На завершення, всіма учасниками акції було підтримано спільну резолюцію щодо негайного звільнення всіх затриманих учасників блокади; закриття всіх розпочатих проти них кримінальних проваджень; засудження дій силових структур щодо затримання учасників блокади; прийняття закону про окуповані території. А також звернулися до Здолбунівської районної ради та Здолбунівської міської ради з вимогою прийняти відповідні звернення до органів виконавчої влади вищого рівня, з метою засудження дій силових структур.

Відео Здолбунівська РДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети