У Здолбунові малюють мурал

Ось що говорять ті, хто робить це:

Здолбунів тепер у нашій команді “зіркових” міст та сіл! 😉
І хоч фото зроблені в темряві, та це тільки додає інтриги та містичності 👀
За задумом автора муралу ідея його полягає у відповідальному споживанні та виробництві. Ось як художник пояснює свій ескіз:
“Знак безкінечності – дракон, який пожирає свій хвіст, наскільки він пожирає, настільки він і відновлюється, що і є передумовою відповідального споживання. Виробляй стільки – скільки треба тобі для життя”.
Нагадаємо, що в рамках проекту “Перше Digital-сузір’я муралів на карті України” за підтримки Український культурний фондбудуть створені цифрові мурали у Дубенському, Рівненському, Здолбунівському районах, м. Луцьк. Загалом 9 муралів.
Створює це диво платформа взаємодій “Простір”. Здолбунівська міська рада виступила партнером проекту і виділила співфінансування.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети