. У Здолбунові кольоровий сніг | Здолбунів City

У Здолбунові кольоровий сніг

ecology (8)Занепокоєні жителі міста звертаються до ЗС із запитаннями про кольоровий сніг біля цементного заводу та навколо заводу ТОВ “ІФК”€вроінвестбуд” по вул.Незалежності. Біля навколишніх магазинів, кафе та будинків кружляє…кольоровий сніг із лушпиння й полови, що й зняли на відео кореспонденти ЗС.

ecology (7) ecology (6) ecology (5) ecology (4)

Навколо території цементного саме пил цементного сірого кольору вкрив сніговий покров. Якщо користуватись армійськими законами перевірки чистоти білим носовичком, то однозначно обидва підприємства від сержанта отримали б наряд на кухню, а так громаді розвага у вигляді кольорового снігу й димо-шумової завіси.

gRzBwTxQOk0

Димить зерносушильний і вдень, і вночі.VhDIwne1QA8 cementnyj (2) ecology (1)

Це білий цементний сніг біля заводу з  фільтрами останнього покоління?

ecology (9)

Хто казав, що у Здолбунові немає промисловості? :) А тут ще й поруч Квасилів хоче до меблевої фабрики підкинути поролоновий цех. Дихаємо глибше, товариші.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • disqus_JQ9pDnJKcu

  ну лушпиння не найбільша проблема.
  Дихаємо глибше, бо як ці заводи позакриваются – дихати не будем. Ні тисячі працівників ,ні їхні сім”ї.

  • Ірина

   а як не позакриваються- Ваші легені та легені Ваших діточок будуть як мінімум в Рівеньському онко…..невже життя людське варте грошей..

  • Костя Согін

   Чому ж. Будемо дихати… частіше від хвилювання про відсутність робочих місць та необхідності працювати закордоном, щоб “витягнути” себе та своїх дітей в життя, щоб у них була можливість ростити та виховувати вже своїх дітей

 • Здолбунівсіті

  З кожної ситуації завжди є мінімум два виходи. Анекдот. Потрапив чоловік у вигрібну глибоку яму, а там вже сидять по шию і дерьмі інші невдахи. Він починає грабатись до гори, зривається, падає, знову пробує лізти доверху, знову падає. Тут голос голови, що по шию у фекаліях “Чуеш, заспокойся, хвиль не піднімай, а то заливає”…

  • Це про наше суспільство, ніж вибиратися, вони сваряться на шум;)

 • Костя Согін

  Краще жити на хуторі чи в селі біля Карпат, щоб не переживати за здоров’я своє та своїх дітей, бо там якісніше повітря та екологія загалом, правда?

  А ще краще – прибирати какунці за старими канадцями чи піднімати економіки європейських держав і бути в їх очах вічними заробітчанами, бо для українців важливіше стан екології, ніж наявність робочих місць.

  А тепер подивіться очима інвестора – кому потрібний цей Здолбунів з такими притензіями на екологічний стан?

  Я пишаюсь тим, що цементний заводік працює і дає роботу жителям міста, і я не ставлю собі за ціль прожити до 60 років чи більше – для мене важливіша та стабільність та перспектива, яку спостерігаю в підприємстві, і відчуття того, що я працюю на українській землі, а не ї***у на якогось поляка чи росіяка на чужині.

  Щоб Ваші дітки були здорові – починайте з себе – займайтесь спортом та ведіть здоровий спосіб життя, міркуйте позитивно й сприяйте тому, щоб наслідували, і екологія не матиме такі іпохондричні властивості.

  • ірина

   дивна думка про какашки канадців або про підняття економіки чужих держав. будучи далеко- можна піднімати економіку Украіни. не глобалізуйте прошу.

   • Костя Согін

    Не сперечаюсь, що можна піднімати економіку України (абстрактна характеристика, коли йде мова конкретно про місто Здолбунів), коли маєш гідну вищу освіту, чи твої батьки тебе (не про Вас йде мова), тупеньку качечку, фінансово підтягнули; а як бути простим громадянам без особливих знань, яким обставини та життя не дозволили досягти чогось кращого за заводи місцевого рівня і які втратять свої робочі місця, якщо дуже настирно піднімати питання забрудненості та запиленості?

    Ви просите мене не глобалізувати, а самі констатуєте “а як не позакриваються- Ваші легені та легені Ваших діточок будуть як мінімум в Рівеньському онко…”, ніби Жека Стопудов знаєте майбутнє.

    Я не маю особливого бажання сперичатись з приводу екології, бо вважаю дану науку елементом тиску більш розвинених держав на менш розвинені, але це не суттєво. І я не хочу жити в брудному місті, тому пропоную Вам (якщо це питання Вас дійсно турбує) надати громадськості наступні дані, щоб ситуація прояснилась:

    – показник онкологічних захворювань по місту Здолбунову;

    – причини та відношення онкологічних захворювань (який тип раку найбільш характерний і в якому співвідношенні) серед здолбунівчан;

    – конкретні показники та висновки лікарів (медико-екологічних комісій) про те, що наслідком роботи хоча б одного з підприємств Здолбунова є онкологічне захворювання не у працівника, а у пересічного жителя; тобто, наслідком роботи цементного заводика є рак легенів (правильно?), а не хронічний алкоголізм, опромінення радіацією, паління ґанджубаса чи дешевих цибарбелок.

 • Лео.

  предлагаю вообще закрыть эту ЦЕМЕНТОВНЮ !!!

  • Костя Согін

   У випадку закриття:

   – чи готові Ви на себе взяти відповідальність за втрату робочих місць близько 800 людей з сім’ями?;

   – чи маєте Ви можливість працевлаштувати 800 людей, забезпечивши їх гідною та стабільною заробітною платою проягом найближчих 10 років?;

   – чи компенсуєте районному та міському бюджетам десятки мільйонів гривень податків?

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама