. У Здолбунові є інвестиційно вигідні об'єкти! | Здолбунів City

У Здолбунові є інвестиційно вигідні об’єкти!

механічний заводВ області створили інтерактивну карту для інвесторів.
Карту розмістили на сайті «Investinrivne». На ній — земельні ділянки, об’єкти нерухомості та ділянки із незавершеними будівлями. Це комунальні, державні та приватні об’єкти, які будуть цікавими для потенційних інвесторів. Про кожен об’єкт є короткий опис.

Здолбунівській район на карті представлений цікавим інвесторам  Здолбунівським механічним заводом.

Така інвестиційна карта не має аналогів в Україні. Вона має дві версії — англо — та україномовну. Це буде сайт, який постійно наповнюватиметься. Такий інтернет-ресурс популяризуватиме Рівненщину для усього світу, — зазначив експерт з питань інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури Олександр Ковальчук.

Над створенням електронної мапи впродовж 2015 року працювала робоча група з питань впровадження інвестицій при Рівненській ОДА та фахівці Рівненської агенції із залучення інвестицій «Investinrivne», зазначає прес-служба РОДА.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама