. У Здолбунові є інвестиційно вигідні об'єкти! | Здолбунів City

У Здолбунові є інвестиційно вигідні об’єкти!

механічний заводВ області створили інтерактивну карту для інвесторів.
Карту розмістили на сайті «Investinrivne». На ній — земельні ділянки, об’єкти нерухомості та ділянки із незавершеними будівлями. Це комунальні, державні та приватні об’єкти, які будуть цікавими для потенційних інвесторів. Про кожен об’єкт є короткий опис.

Здолбунівській район на карті представлений цікавим інвесторам  Здолбунівським механічним заводом.

Така інвестиційна карта не має аналогів в Україні. Вона має дві версії — англо — та україномовну. Це буде сайт, який постійно наповнюватиметься. Такий інтернет-ресурс популяризуватиме Рівненщину для усього світу, — зазначив експерт з питань інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури Олександр Ковальчук.

Над створенням електронної мапи впродовж 2015 року працювала робоча група з питань впровадження інвестицій при Рівненській ОДА та фахівці Рівненської агенції із залучення інвестицій «Investinrivne», зазначає прес-служба РОДА.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Alex

  По інших районах маса різних перспективних ділянок для потенційних інвесторів, а в Здолбунівсьому районі лише одна, і тут нема за що радіти. І це один з найбільш промислово розвинутих районів, це змушує задуматися, невже в районі немає ніяких інших пропозицій для інвесторів?

  • Здолбунівсіті

   Є і в місті і в районі. Просто саме на обласну карту потрапили найбільші об’єкти.

   • Alex

    Та якраз не все так просто, взяти приміром Дубно, там навіть 0,0032 га ділянки пропонують потенційним інвесторам, а в Здолбунові виходить крім механічного заводу нічого толкового не знайшли. Є купа недіючих підприємств, які можна виставити на торги, той самий завод продтоварів, наприклад. Я вже мовчу про те, що в самому Здолбунівському районі не було відібрано ЖОДНОГО підприємства чи перспективної ділянки, а в тому самому Березнівському (сільськогосподарському) районі досить чимало пропозицій для інвесторів. В Гощанському районі досить багато ділянок невеликої площі в різних селах, і такка ж ситуація по більшость районів області. В нас же виходить, що в 57-тисячному районі немає нічого гідного, щоб запропонувати інвесторам.Це вкрай негативна тенденція для нашого району, при такому підході бізнес явно не буде поспішати до нас заходити, бо мало наживок закинули, а наша влада не посприяла підготувати перелік потенційно цікавих об”єктів, хай навіть не таких великих як механічний завод, але чим більша кількість обєктів від району, тим більша вірогідність, що якийсь інвестор таки клюне хоча б на деякі з них.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама