У Здолбунові Держпраці показали очевидні речі, але не покарали…поки що

Здолбунівський міський голова Владислав Сухляк зустрівся із начальником Управління Держпраці у Рівненській області Юрієм Наконечним для обговорення шляхів співпраці.
Як зазначив міський голова, кожен підприємець, зареєстрований у наші громаді, кожен офіційно працевлаштований працівник – це бюджетоутворююча складова бюджету Здолбунівської громади.
👨‍🔧Зустріч була знаковою, адже напередодні посадовці Держпраці навідалися на декілька підприємств Здолбунова. Але без інспекційних перевірок. Наразі їхня мета – роз’яснити підприємцям, чому важливо офіційно працевлаштовувати своїх підлеглих.
🎯 Деталі – у сюжеті Телеканалу “Рівне 1”
На відвіданих об’єктах Здолбунова представники Держпраці зустріли чимало «стажерів», синів/кумів, що «просто допомагають родичам». Штрафів за це роботодавці поки що не отримали. Проте, якщо Управління Держпраці прийде до них з інспекційною перевіркою – будуть нести відповідальність. Із набранням чинності відповідного закону, проводити інспекції представники Держпраці можуть вже з 19 липня.
🌱📝 До речі, про зміни у трудових відносинах у воєнний час можете ознайомитись за посиланням https://dsp.gov.ua/trudovi-vidnosyny-pid-chas…/…


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети