. У Здолбунові бракує громадських вбиралень | Здолбунів City

У Здолбунові бракує громадських вбиралень

туалет на свіжому повітріТому люди мочаться, де їх “припекло”. У групі ЗС з’явилась фотофіксація одного такого факту. На думку Миколи Орлова, керівника Аналітичного центру розвитку міста “ЗЕОН”, – це свідчення лише одного: у Здолбунові є проблема з відсутністю громадських вбиралень. Їх немає, не можна ж всерйоз вважати такими ці пародії, що є в парку чи..а де ще є?

Навіть на вокзалах немає!!! А мали б бути і бути безкоштовними (на залізниці ціле розпорядження вводили). Тому А) Терміново писати петицію-нести до влади й вимагати громадських вбиралень. У нас же є парки, сквери, вокзали, гідропарк. Там мають бути нормальні туалети. Б) Не можемо, не хочемо збудувати – давайте купувати переносні біотуалети. Вони в разів 5 дорожчі вийдуть, але мобільні (під час масових заходів можна переміщати) і естетичніші. В)Якщо не виконані п.А і Б, то нехай краще лопне совість, ніж сечовий міхур, але краще в кущики, ніж в під’їзд і ліфт.

Які можуть бути громадські вбиральні, дивіться у моїй книзі Кращі практики облаштування міського простору

Туалет-це не соромно, соромно, коли його немає в місті з населенням у 25 тисяч мешканців.туалети_1

туалети_2

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Оля

  Громадські туалети як і мусорники повинні стати невід’ємним атрибутом міста І це шановні проблема не в тому хто захотів в туалет посеред міста А в тому хто не забезпечив місця де можна було задовільнити базову людську потребу

 • я.

  а хто буде дивитись за порядком? міська влада? чи буде та сама смердота що й в парку?

 • buddax2

  я маю кращу ідею: зобов’язати всі магазини та кафе надавати доступ до туалетів. В такому випадку не треба будувати додаткових будівель, купувати та обслуговувати дорогі біо-туалети. А робити лише знижку в податках тим закладам, ну чи якось так.

  Хоча, правду кажучи, я кілька разів зтикався з ситуацією коли дуже терміново було необхідно знайти туалет і кафе мене пускали без проблем.

  Тут річ у свідомості цього чоловіка. Думаю, він міг би так само помочитись на біо-туалет ззовні.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама