У Здолбунові бракує громадських вбиралень

туалет на свіжому повітріТому люди мочаться, де їх “припекло”. У групі ЗС з’явилась фотофіксація одного такого факту. На думку Миколи Орлова, керівника Аналітичного центру розвитку міста “ЗЕОН”, – це свідчення лише одного: у Здолбунові є проблема з відсутністю громадських вбиралень. Їх немає, не можна ж всерйоз вважати такими ці пародії, що є в парку чи..а де ще є?

Навіть на вокзалах немає!!! А мали б бути і бути безкоштовними (на залізниці ціле розпорядження вводили). Тому А) Терміново писати петицію-нести до влади й вимагати громадських вбиралень. У нас же є парки, сквери, вокзали, гідропарк. Там мають бути нормальні туалети. Б) Не можемо, не хочемо збудувати – давайте купувати переносні біотуалети. Вони в разів 5 дорожчі вийдуть, але мобільні (під час масових заходів можна переміщати) і естетичніші. В)Якщо не виконані п.А і Б, то нехай краще лопне совість, ніж сечовий міхур, але краще в кущики, ніж в під’їзд і ліфт.

Які можуть бути громадські вбиральні, дивіться у моїй книзі Кращі практики облаштування міського простору

Туалет-це не соромно, соромно, коли його немає в місті з населенням у 25 тисяч мешканців.туалети_1

туалети_2Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети