У Здолбунівському районі запрацював штаб комітету опору диктатурі

У ніч з 29 на 30 листопада антинародна влада руками озвірілих правоохоронців та бандитів розгромила та жорстоко побила учасників мирної акції на підтримку євроінтеграції України, серед яких були переважно молодь та студенти.
Цим вчинком Янукович та його команда показали своє озвіріле антилюдське обличчя.
Нам потрібно остаточно та безповоротно показати цій владі, хто в Україні є господарем!

Повідомляє комітет опору диктатури.

Шановні співвітчизники!
Ми маємо організовуватися та їхати до Києва, допомагаючи нашим братам та сестрам відстоювати своє прагнення жити у вільній Європейській країні для участі в мирних акціях!
Разом з тим повідомляємо, що у Здолбунові з числа місцевих депутатів та активістів створено районний комітет опору диктатурі, який знаходиться за адресою м. Здолбунів, вул. Приходька, 4 (приміщення спілки адвокатів, за будинком культури цементників). Штаб працює цілодобово.

Закликаємо усіх, хто може допомогти фізично чи матеріально, не бути байдужими та долучитися, хто чим може до акцій протесту!
Контактний телефон: 067 8339461

Разом із тим, завтра у м.Рівне о 12.00 відбудеться народне віче на майдані Незалежності.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети