У здолбунівському “мікрорайоні цементників” відкрився опорний пункт міліції

опорний пункт міліції у Здолбунові (1)Напередодні Дня служби дільничних інспекторів міліції в м. Здолбунів за адресою просп. Цементників, 12 відбулося урочисте відкриття дільничного пункту міліції.

У його відкритті взяло участь керівництво Здолбунівського РВ УМВС, місцевий шериф Олександр Ничипорук, командир громадського формування з охорони громадського порядку, що діє на території м. Здолбунів, Володимир Кузьмич Корольков.

– Саме наявність службового приміщення, створення належних умов праці, є надзвичайно важливим чинником, що впливає на ефективність роботи дільничного інспектора міліції, – зазначив начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк. – На закріпленій адміністративній дільниці, яку обслуговує дільничний інспектор міліції Олександр Ничипорук, проживає понад сім тисяч населення. Тому це дасть змогу шерифові постійно знаходитись на території обслуговування і в будь-яку хвилину прийти на допомогу громадянам, що у свою чергу значно поліпшить взаємодію міліції з населенням.

  Ярослава Ногачевська, Здолбунівський РВ УМВСопорний пункт міліції у Здолбунові (2)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети