У Здолбунівській громаді розпочинається вакцинація від ковіду

Мобільна бригада КНП «Здолбунівський ЦПМД» з вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 розпочала свою роботу. Вчора, 11 березня, було провакциновано 27 працівників медичних закладів м.Острог.
Щеплення вакциною CoviShield отримали також головний лікар КНП «Здолбунівський ЦПМД» Олег Сумко, сімейний лікар Здолбунівської АЗПСМ №3 Олена Джус та завідувач Здолбунівської АЗПСМ №4 Ярослав Стецюк.
Це перший етап вакцинальної кампанії, коли будуть щеплювати медичних працівників, військовослужбовців, підопічних інтернатних закладів.
В суботу 13 березня, вакцинуватимуть медичних працівників Здолбунівської центральної міської лікарні.
Медичні бригади, які залучені до проведення вакцинації від коронавірусної хвороби, спричиненої вірусом SARS-CoV-2, пройшли спеціальне навчання і отримали відповідні сертифікати – повідомляє Здолбунівський ЦПМД.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети