У Здолбунівській громаді розпочався збір пропозицій до бюджету 2022

Ініціатива ЗЕОНу, започаткована декілька років назад досі жива, і мало того, поширюється громадами країни. Приємно, що і Здолбунівська громада продовжує гарну практику відритості.

Шановні жителі Здолбунівської ГРОМАДИ! Впливайте на місцеву бюджетну політику – надайте свої пропозиції, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному 2022 році!

Бюджет громади – це гроші громади, Ваші гроші!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проекти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень міської влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані пропозиції будуть систематизовані та скеровані до ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ міської ради для врахування при підготовці проекту бюджету Здолбунівської міської об’єднаної територіальної громади на 2022 рік, а також оприлюднені.

ПОДАТИ  ПРОПОЗИЦІЮ.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети