У Здолбунівській ЦРЛ поповнення

Рівненська міська рада безоплатно передала для Здолбунівської ЦРЛ клініко-хімічний аналізатор “Automatik analizer hitach 917”. Даний пристрій значно збільшить можливості лабораторії та розширить спектр аналізів нашої лікарні.

dsc_0075

-” Мені вдалося переконати керівництво Рівненської лікарні, щодо необхідності в Здолбунівській ЦРЛ цього аналізатора. Міська рада проголосувала дане рішення і сьогодні ми цей пристрій вже маємо у Здолбунові. Необхідна незначна сума коштів для його встановлення і закупку реактивів, але я впевнений це вже дрібниці, порівняно з тим скільки вартував би нам такий пристрій, аби його довелося купувати,” – прокоментував головний лікар Здолбунівської ЦРЛ Владислав Сухляк.
viber-image

 

Під час реформ в галузі медицини стає зрозуміло – пріоритетним на часі є покращення бази ключових лікарень. Рівень надання медичних послуг має бути справді якісним в центральних лікарнях, особливо якщо мова йде про дороговартісне обладнання. Таким чином нема розсіювання коштів по окремих селах і покращується матеріально технічна база, а відповідно і лікування для всіх жителів регіону.

-” Сьогодні ми підписуємо угоду з однією об’єднаних громад (ОТГ). Вони вирішили, що не будуть витрачати кошти на будування лікарні в себе, а хочуть якісно лікуватись у нашій міській лікарні. Виділивши кошти на наш заклад, ці люди забезпечили собі користування найкращою технікою, котра у нас є. Найкращі спеціалісти їх лікуватимуть і їм не потрібно збирати роками гроші аби мати хоч частинку того у себе. Просто приїхав і лікуйся,” – розповідає Євген Кучерук, головний лікар Рівненської міської лікарні.

dsc_0089

1265271

Таким чином, жителі ОТГ зробили свій вибір на користь якісних послуг в лікарні м.Рівне і стали причетними до того, що сьогодні пристрій для аналізів буде оновленням для лабораторії і нашої Здолбунівської ЦРЛ. І поки депутати райради приймають емоційні рішення то змінюючи Статут лікарні, то замовляючи приватний аудит за районні бюджетні гроші, головний лікар не перестає приносити, привозити додаткові технічні, матеріальні блага для лікарні, яка обслуговує весь район.

Ольга ФерарВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети