У здолбунівській поліклініці мерці лежать просто на лавках

Це жах. Мрець на лавці при вході до здолбунівської поліклініки. Просто так. Ось оригінал повідомлення, яке надійшло до ЗС:Br5TU687BaU

Отам та лавочка … що біля окулярів…в поліклініці. Просто положили і накрили і бігали шукали … щоб хтось приїхав забрав. Мертва людина лежить на лавці у холі поліклініки … ходять люди , діти і дивляться… на це ..Деталей не знаю, але я холодний від побаченого…і він холодний….зима прийшла. Кажуть дідусь старенький.

Ексклюзивне фото Олег Величко

Як пояснили нам у поліклініці, до них на прийом прийшов хронічно хворіючий 92-річний чоловік, якому раптово стало зле і лікарі констатували смерть. Оскільки за інструкціями до приїзду міліції тіло заборонено рухати то воно вимушено знаходилось на видному  місці. Міліція приїхала, констатувала відсутність ознак насильницької смерті. Родичі були одразу повідомлені і приїхали до поліклініки. Так буває.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети