. У здолбунівській поліклініці мерці лежать просто на лавках | Здолбунів City

У здолбунівській поліклініці мерці лежать просто на лавках

Це жах. Мрець на лавці при вході до здолбунівської поліклініки. Просто так. Ось оригінал повідомлення, яке надійшло до ЗС:Br5TU687BaU

Отам та лавочка … що біля окулярів…в поліклініці. Просто положили і накрили і бігали шукали … щоб хтось приїхав забрав. Мертва людина лежить на лавці у холі поліклініки … ходять люди , діти і дивляться… на це ..Деталей не знаю, але я холодний від побаченого…і він холодний….зима прийшла. Кажуть дідусь старенький.

Ексклюзивне фото Олег Величко

Як пояснили нам у поліклініці, до них на прийом прийшов хронічно хворіючий 92-річний чоловік, якому раптово стало зле і лікарі констатували смерть. Оскільки за інструкціями до приїзду міліції тіло заборонено рухати то воно вимушено знаходилось на видному  місці. Міліція приїхала, констатувала відсутність ознак насильницької смерті. Родичі були одразу повідомлені і приїхали до поліклініки. Так буває.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Це жесть, і дитина поряд гуляє. Могли би зачинити хоча б вхід, адже тут мами ходять з малечею в дитячу поліклініку, вагітні на консультацію….

  • Сергій Кондрачук

   Ти, мабуть, не розумієш… Це влада так готує людей, щоб звикали до трупів… Часи такі йдуть, важкі та непевні )))

   • Здолбунівсіті

    Ото Сергій і тут політику знайшов, хоча …

    • Олександр Бос

     Шановний редактор, що це за реакція! те що написав депутат райради це маразм! Померла людина! Це трагедія якого б віку вона не була!А тут такий недоречний коментар!

     • Здолбунівсіті

      Погоджуюсь! Тому попередні два видалимо як недоречні

     • Олексій Козачок

      Доречі щодо впливу на дітей. Можливо я ДУЖЕ помиляюсь, але дітей смертю чи мерцями лякати не потрібно. Потрібно адекватно пояснити що вік людський скінченний і таке трапляється. Принаймі всі мої племінники чи малеча без остраху чи відрази сприймають поняття смерті. Тому не варто акцентувати на проблемі травмування дітей таким.
      От що реально сумно – це те що більшість людей не знають як надати першу допомогу хворій людині – від переломів до епілептиків тощо. Було б непогано якщо б в нашому місті проводили курси першої допомоги. Чи може є такі, я не в курсі.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама