У здолбунівській бібліотеці виставлені експонати з області

РБ Здолбунів (1)З 1 листопада по 1 грудня 2014 року в Здолбунівській центральній районній бібліотеці діє пересувна книжково-ілюстративна виставка (з фондів Рівненської державної обласної бібліотеки) на тему: “Готельно-ресторанний бізнес”, яка включає матеріали з питань:

  1. Управління готельно-рестораним бізнесом;
  2. Організація готельного господарства.
  3. Ресторанна справа: технологія та організація обслуговування.

 З 2 листопада по 3 грудня 2014 року запрошуємо ознайомитись освітян, студентів, школярів та користувачів в Здолбунівську центральну районну бібліотеку з популярною англомовною універсальною енциклопедієюWorldBook.

Це — універсальна друкована енциклопедія англійською мовою. Видається в Чикаго, США і є світовим лідером за популярністю серед інших подібних енциклопедій, є найбільш авторитетною та точною, щодо поданої інформації надрукованої в 22 томах.

Енциклопедія призначена для рівномірного покриття основних галузей знання, але найбільший акцент ставиться на наукову, технічну та медичну тематику. Всі матеріали оновлені, легко читаються і в той же час мають досить докладні наукові визначення з кожного предмету, який можна тільки уявити: з передових технологій, біохімії, військових конфліктів, філософії, древніх і сучасних цивілізацій, астрономії, світової історії, біографії політичних діячів, артистів, письменників і музикантів минулого і сьогодення,  та ще з дуже багатьох розділів.

Енциклопедія Воок побудована таким чином, щоб легко і швидко знайти слово в алфавітному порядку, причому розуміння значення того чи іншого визначення спрощується за рахунок посилань на інші визначення і розділи. Чітко і грамотно написаний текст доповнено понад 28 тисячами ілюстрацій і 2 тисячами географічних карт.

Енциклопедія визнана чудовим джерелом знань для учнів будь-якого рівня освітнього процесу, для педагогів та всіх зацікавлених людей.

Галина КуклевськаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети