У Здолбунівському будинку-інтернаті не всі погоджуються проходити обстеження

За період з 13 по 23 травня нашими медичними бригадами проведено 332 забори матеріалу для ПЛР-дослідження у працівників і підопічних закладу. Окремі зразки взято повторно для уточнення результату.
Найбільше заборів припало на 21 і 22 травня. Мобільні бригади у повному складі працювали до вечора, виконуючи завдання державного санітарного лікаря області – обстежити всіх без винятку штатних працівників та підопічних закладу. Було взято 105 і 176 мазків відповідно. Допомогу медичним працівником та матеріалами для забору надала центральна районна лікарня.
23 травня (вихідний день): взято ще 42 забори, з яких 32 – повторно.
Декілька осіб із числа персоналу категорично відмовилися від обстеження, вони знаходяться на самоізоляції.
Заклад працює вахтовим методом, оскільки підопічні не можуть залишатися без медичної і сторонньої допомоги, харчування тощо. Цілодобове медичне спостереження здійснюється сімейним лікарем Здовбицької лікарської амбулаторії Русланом Кузьмичем.
Результати:
1. 28 інфікованих станом на ранок 26 травня: 4 медичних працівника, 7 немедичних з числа персоналу, 17 осіб – підопічні. 23 особи перебувають на амбулаторному лікуванні, 5 лікуються в медичних закладах.
2. Одна особа 72-річного віку з тяжким перебігом хвороби та супутніми захворюваннями померла.
3. Виснажені медичні працівники, матеріальні та фінансові ресурси.
Зупинити інфекцію – завдання не лише медиків. Це спільна мета і спільна відповідальність пацієнтів і лікарів. Послаблення карантинних заходів не може бути приводом для нехтування елементарними правилами безпеки при коронавірусній інфекції. Не ризикуйте власним здоров’ям та здоров’ям інших!
За повідомленням Здолбунівського ЦПМСД


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети