У Здолбунівській РДА новий заступник голови

Розпорядженням голови Здолбунівської районної державної адміністрації  від 31 січня 2020 року № 16-к на посаду заступника голови райдержадміністрації з 03 лютого 2020 року призначено Олександра ІВАНЮКА. (самого розпорядження на сайті РДА нам знайти не вдалося)

Вища економічна освіта, з березня 2017 року  обіймав посаду начальника управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської  райдержадміністрації.

Нагадаємо, що нещодавно призначений голова РДА Леонід Власюк своїм попереднім рішенням скоротив посаду першого заступника, який відав технічними та економічними питаннями, на минулому тижні звільнився і “гуманітариний” зам – Сергій Гридін, тож якими питаннями буде займатися новий заступник голови, зясуємо в процесі роботи.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети