У Здолбунівській лікарні визначилися із делегатами до складу конкурсної комісії

Запекла боротьба триває за крісло керівника Здолбунівської ЦРЛ. Після завершення контракту це крісло стало вакантним, але очільник ЦРЛ Владислав Сухляк своєю активністю та високим результатом на виборах до ВРУ багато кому із районних політиків став “поперек горла”. Тому в.о призначений не він і за склад комісії, яка буде обирати майбутнього директора КНП Здолбунівська ЦРЛ, точиться справжня боротьба.

Тому і сьогоднішні збори трудового колективу, які могли б пройти у цілком робочому штатному режимі, були предметом цікавості, адже одразу шестеро кандидатів були висунуті, з яких потрібно було затвердити двох, що представлятимуть трудовий колектив у вищезгаданій конкурсній комісії.

Засідання вів в.о головлікаря В.Мацьоха. Під час процедурного питання почав виступати один із претендентів до складу комісії, проте виступ швидше вже був програмним, а не по суті заданого питання, тому головуючий зупинив імпровізовану чи не дуже промову. Рейтингове голосування показало, що більшість чисельного колективу довірила свої голоса головному бухгалтеру О.Шикало та лікарю, голові профспілки Л.Гашку.

 Формування конкурсної комісії триває проте і в цьому процесі є багато запитань до його організаторів. Остаточний склад комісії, вимоги до претендентів на керівну посаду мають бути оголошені незабаром.

Результати голосування:Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети