У Здолбунові відбулося навчання з домедичної допомоги

Одноденний курс проводився на базі Молодіжного простору Home’ЯК в межах проєкту «АНТИШКОЛА Home’ЯК».

Протягом двох днів всі охочі змогли пройти комплексне навчання з надання домедичної допомоги. Навчилися робити штучне дихання, непрямий масаж серця, користуванню дефібрилятором. Також учасники дізналися про різновиди кровотеч та їх методи зупинки.

«50 учасників змогли не лише прослухали матеріал, але й також змогли попрактикуватися» – саме так, написали у своїх соціальних мережах організатори проєкту.

Навчання проводили представники ГО «Центр порятунку життя». В межах проєкту «АнтиШкола Home’ЯК», який реалізує ГО «ЗЕОН» в межах програми “ТРИМАЙ”, що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН (UNICEF) в межах програми “СПІЛЬНО”

         Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети