У Володимирі-Волинському презентували Здолбунів CITY

За сприяння Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» у Володимирі-Волинському проводився Форум громадських організацій. Головна мета заходу – формування мережі громадської дії регіону Прибужжя. Форум відбувається за підтримки програми «РАДА» від USAID.

Ферар

Понад 60 представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування стали учасниками Форуму. Ініціатором заходу є засновник Фонду «Прибужжя», народний депутат України Ігор Гузь.

Ольга Ферар, представниця громадської організації АЦРМ «ЗЕОН» міста Здолбунів, поділилася із учасниками Форуму власним досвідом впливу громадських організацій на місцеву владу, активізації самої громади. Сьогодні ГО АЦРМ «ЗЕОН» має свою соціальну газету і поратл Здолбунівщини, яка випускається безпосередньо громадською організацією.

“Неймовірно зацікавлена аудиторія була зібрана у Володимирі-Волинському. Громада цікавиться ініціативами нашого міста і ми обов’язково будемо співпрацювати з ГО Волині. Ми маємо хороший досвід і залюбки ділимося з активними людьми по всій Україні. Хочу відмітити якісну роботу самого депутата по округу,”- поділилася враженнями спікер Ольга Ферар.

Ферар Зеон

Ферар ОВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети