У вівторок може зупинитись громадський транспорт

У вівторок, 3 лютого 2015 року, з 9.30 ранку до 12.00 з технічних причин може відбутись зупинка пасажирського автотранспорту. Таке звернення через ЗМІ оприлюднили самі перевізники обласного центру.

Вони заявляють, що під загрозою транспортного колапсу приватні перевізники вимушені стати на захист не тільки своїх законних прав та інтересів, а також на захист права рівнян на безпечні та регулярні пасажирські перевезення.

Тому 3-го лютого 2015 року о 10 годині біля Рівненського міськвиконкому відбудеться мітинг перевізників Рівного. У зв’язку з деструктивною позицією міської влади, в Рівному назріла  катастрофічна ситуація в галузі пасажирських перевезень -повідомляє takeinfo.net

ГО “Союз перевізників України»”, виступаючи самоврядною організацією, висуває до міської влади наступні вимоги:

1. Скасувати незаконну щоквартальну плату за послуги, що не надаються, підприємству-присосці КП «Рівнетранспорт».

2. Встановити тариф за перевезення у розмірі 3-ох гривень.

3. Оприлюднити інформацію стосовно коштів, виділених Рівнерадою з міського бюджету , на придбання обладнання для систем GPS контролю ( в т.ч. сервер) та подальшого використання цього обладнання. За нашою інформацією, це обладнання не відповідає технічним вимогам та ринковій ціні.

4. Створити на паритетних засадах спільну комісію виконкому разом з представниками самоврядної організації перевізників стосовно впровадження системи електронного квитка та GPS контролю чи моніторингу.

5. Не відкривати нових маршрутів і не вносити змін до порядку проведення конкурсу на міських маршрутах (в т.ч. додаткових умов при проведенні тендерів) без попереднього узгодження з самоврядною організацією перевізників

6. У випадку наявності вимог від органів місцевого самоврядування м. Рівне про встановлення будь-якого додаткового обладнання на транспортні засоби, що здійснюють пасажирські перевезення, витрати по розробці необхідної технічної документації повинні лягати на міський бюджет.

7. Узгоджувати з самоврядною організацією перевізників тимчасове обмеження руху певними частинами міста.

Інформаційний відділ ГО “Союз перевізників України”Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети