У В.Омеляні фінал змагань із кінного конкуру

21 вересня о 10:00 годині відбудуться заключний етап змагань з кінного спорту конкур (подолання перешкод) на Кубок «Перепльота».
Конкур – це технічно складний, індивідуальний вид спорту, високий результат в якому досягається завдяки взаємодії спортсмена та коня. Дисципліна “конкур” входить до програми Олімпійських ігор.
У змаганнях братимуть участь представники з різних кінноспортивних клубів України, а саме майстер спорту, заслужений коняр України, Віктор Бабенко, Фермерське господарство “Фасти”, м. Ковель, Кінний клуб, с. Вишнів, Волинської області, Кінний клуб “Гайдамаки” м. Рівне, Фермерське господарство “ТЕРРА ІППІКА” с. Котів Волинської області.zaproshenny
Змагання засновані 2012 року на честь жеребця з кличкою Перепльот, який став легендою КСК «Фавор», не програвши жодного старту за свою спортивну кар’єру.
Чекаємо вас за адресою Рівненський район, с. В.Омеляна, вул. Шевченка, 35/14, КСК «Фавор». Вхід вільний. Телефон для довідок: 067 932 30 27. www.kskfavor.com.ua.
Добратись можна з залізничного вокзалу:
– маршрут Рівне-Омеляна – 9:15
– маршрут Рівне-Дядьковичі –  9:40


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети