У світі поганої професії немає – є тільки погані майстри

136381050012 жовтня 2015 року у Здолбунівському міському будинку культури відбувся масовий профорієнтаційний захід «Ярмарок кар’єри» для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Здолбунова та безробітної молоді, яка перебуває на обліку у центрі зайнятості. На захід був запрошений Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості для проведення відео презентації навчального закладу та демонстрації роботи майстер-класів за професіями сфери обслуговування та будівництва. Основною метою заходу було ознайомлення учнівської та безробітної молоді з Рівненським центром професійно-технічної освіти, з його можливостями щодо професійного навчання, з навчальною та методичною базами. Захід проводився біля та в приміщенні міського будинку культури.

Зустрічали учнівську та безробітну молодь провідні фахівці відділу активної підтримки безробітних Здолбунівського районного центру зайнятості Ірина Боярчук та Вікторія Кулеша, які працювали у «Мобільному центрі профорієнтації» та інформували учасників про послуги служби зайнятості, проводили профорієнтаційні вікторини та вправи, до уваги присутніх були інформаційно-довідкові буклети та листівки про професії.

Відкрив захід директор Здолбунівського районного центру зайнятості Бабич Сергій Михайлович, який у своїй промові підкреслив важливість проведення таких профорієнтаційних заходів, які надають змогу більше дізнатися про професії, їх значення та вимоги до них, а ще даний захід надасть можливість спробувати себе в тих професіях, які сьогодні демонструють викладачі та студенти навчального центру на майстер-класах.
Після відео презентації, яку проводила заступник Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Руслана Володимирівна, до уваги учнів та вчителів була представлена виставка художній виробів та майстер-класи спеціалістів.

Майбутні «перукарі» – нині студентки навчального центру, які перебувають на обліку у Здолбунівському районному центрі зайнятості, ощасливили чимало учениць, роблячи їм розкішні зачіски методом плетіння з косичок, а хлопцям – сучасні укладки. Роботою іншої майбутньої майстрині за професією «візажист» було задоволено чимало учасниць заходу, у тому числі, крім макіяжу, продемонстрована техніка нанесення малюнку на обличчя. Вмінням робити манікюр ділилися дві майбутні майстрині – нині студентки навчального центру, безробітні, не тільки для учнів-дівчат, а й для своїх колишніх вчителів.

Майстер-клас майстра з презентації можливостей вишивальної машини не залиши без уваги навіть хлопці, які із задоволенням вибирали малюнок, змінювали на потрібний колір нитку в машинці, слідкували за вишивкою та отримували напам’ять серветку з вибраним візерунком чи малюнком. Не дивлячись на прохолодну погоду, на подвір’ї у мобільному центрі професійної орієнтації біля майстер-класів будівельного (маляри, штукатури, лицювальники-плиточники) напрямку пробували свої сили в нанесенні штукатурки, у тому числі і декоративної, в укладанні плитки не тільки хлопці, а й дівчата, і справлялися із цим прекрасно.

Під час профорієнтаційного свята, спостерігаючи за учасниками, напрошується висновок про необхідність проведення таких заходів, бо майбутні професіонал мають змогу не тільки спостерігати за роботою майстрів, а й спробувати свої сили у ролі тієї чи іншої професії, дізнатися більше про навчальний заклад та його можливості.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети