У списку опорних лікарень Здолбунівської немає

15 січня Кабмін своїм розпорядженням Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року визначив які з лікарень стануть ключовими в регіоні. Ось перелік по Рівненській області.

Перелік опорних закладів визначений на основі відповідної Методики формування мережі робочою групою, яка була сформована МОЗ України за участю представників Національної служби здоров’я України, Міністерства розвитку громад та територій України, представників проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» та обласних державних адміністрацій.

Однією з головних умов формування переліку стала доступність закладів для пацієнтів. Шлях до лікарні не повинен перевищувати 1 годину. Судячи із того, що нижче на південь від Рівного жодної опорної лікарні, то жителі Гощанського, острозького, Корецького районів мають змогу добратися до опорної лікарні у Рівному менше ніж за 1 годину. Як і Здолбунівського. Хто там, до речі у нас в складі ради Госпітального округу від району?

Довідково про Госпітальні округи

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети