У Спасові привітали медиків

день медика у Спасові (1)Професійне свято медичного працівника відзначається на початку літа – в час розквіту усієї природи. І це символічно, адже медики оберігають найцінніше, що є у людини – її життя!

Завідуючу фельдшерсько-акушерським пунктом села Спасів Ніну Антонівну Кондратюк, медичну сестру Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.  Софію Олександрівну Селезньову та завідуючу фельдшерсько-акушерським пунктом села Цурків  – Ольгу Сергіївну Вільчик – привітала з професійним святом  Спасівська публічно-шкільна бібліотека.день медика у Спасові (2)

Для медичних працівників зав. бібліотекою  Галина Кушнірук разом з користувачами бібліотеки Юлією Лук’янчук, Іриною Кушнірук, Оленою Степанюк, Соломією Яцюк подарували  веселі сценки , квіти, щирі вітання, «Многая літа» та безмежні слова  вдячності за врятовані життя односельчан!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети