У соцмережах звинувачують здолбунівського військкомісара у зловживаннях

ємченко_2Вчора відразу дві інформації у ФБ стосувались військового комісара Здолбунівщини п.Ємченка. В одній мова йшла про відкупні від призовників чи резервистів, щоб не йти в армію, згадали тут і лікарів, особлива увага дісталась психіатру. В іншій йде мова і про давній регіоналівський шлейф, який нібито тягнеться за військовою лінією на Здолбунівщині. Якщо хто має які факти, саме факти, то можна долучитись до обговорення, щоб з’ясувати істину.

Враженнями про комісара у ФБ ділиться Інна Білецька, спецкор одного із українських телеканалів, цитуємо:

Рубрика “не минай рагуля”. Під підозрою оцей “красівий здоровєнний”. Олексій Ємченко – військовий комісар. За дві години в Здолбунівському районі наслухалася про його “титанічну” роботу по призову. Кажуть, дядько вміє домовлятись. Відстрочка коштує усього 200 ненаших. Доказів хабарів нема. В тому, що хам переконалась.
п.с. Люди в приват підказують, що ціни гнучні. не сприйміть за рекламу послуг))))ємченко_1Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети