У скількі обходяться бюджету здолбунівські чиновники: аналіз декларацій

Знову чекали на найпізнішу декларацію серед усіх і це був знову міський голова. Тепер всі дані є. Звісно, це ті що офіційні, ті що з декларацій і брали лише вказану оплату праці з них. Поділили річну суму на 12 і отримали місячну. Порівняли її з такою ж минулорічною.

Кому цікаво, таке ж дослідження 2018 рік: http://zdolbunivcity.net/najbilshe-platyat-u-rajradi-najbahatshi-deputaty-pidpryjemtsi-vid-ahrarnoji-partiji/

і для порівняння 2012 рік :) http://zdolbunivcity.net/konkurs-gamanciv-zdolbunivskix-chinovnikiv/

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети