. У школі з'явилась персональна гусінь директора | Здолбунів City

У школі з’явилась персональна гусінь директора

розмальована школа у Здолбунові (16)Жарт звісно, проте недалекий від істини. Вся справа у тому, що коридор першого поверху  школи  №6 Здолбунова став “живим” та кольоровим. Ідея перевтілення виникла у вчителя початкових класів Денисової Ірини Володимирівни.

Так, з дозволу дирекції школи та завдяки  підтримці батьків майбутнього 4-Б класу творчий задум вчительки втілився у реальність.

Лише за тиждень Ірина Володимирівна разом з учнями майбутнього 11-А класу на стелі намалювали небо, а на стінах квіти. Робота була настільки цікавою та захоплюючою, що до неї приєдналися Присяжнюк Людмила Андріївна, Радіца Людмила Петрівна та класний керівник того ж 11-А класу Михайлова Людмила Федорівна.розмальована школа у Здолбунові (8)

Неперевершеним стало дерево, яке поєднує в собі чотири пори року. Справжньою “родзинкою” дизайну стала весела та стильна гусінь, яка була намальована за особистим побажанням директора школи Мельничука Петра Федоровича.розмальована школа у Здолбунові (9)

А зараз до Вашої уваги невеличкий фоторепортаж :)

Аня Мартинюкрозмальована школа у Здолбунові (23) розмальована школа у Здолбунові (22) розмальована школа у Здолбунові (21) розмальована школа у Здолбунові (17) розмальована школа у Здолбунові (14)розмальована школа у Здолбунові (19) розмальована школа у Здолбунові (13) розмальована школа у Здолбунові (9) розмальована школа у Здолбунові (11)розмальована школа у Здолбунові (6) розмальована школа у Здолбунові (5) розмальована школа у Здолбунові (4) розмальована школа у Здолбунові (15) розмальована школа у Здолбунові (20)розмальована школа у Здолбунові (3) розмальована школа у Здолбунові (1) розмальована школа у Здолбунові (2)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • c.k.

  скільки поколінь пройшло крізь ті сірі похмурі коридори…

 • Ірина

  Молодці. Так виглядить щастя :)

 • #39

  Звістно молодці,але в дітей канікули а педагоги “запрягають” займатись окультуренням і тому подібними “громадськими роботами” ЦЕ НОРМАЛЬНО? І не треба розказувати басні що вони самі захотіли… Знаємо.

  • Jeka Jeka

   В дітей була практика, а не канікули! А хто б мав зробити таку красу для дітей, як не самі діти.

  • Аня

   Ніхто нікого не “запрягав”!!! Сама малювала, тому й знаю. До роботи приєдналися ті, кому це було цікаво. Малювали ті учні, які хотіли це робити.

   Тому, не потрібно тут всім розказувати СВОЇ БАСНІ ТА ІСТОРІЇ. Мовляв, що Ви краще знаєте.

 • Тетяна

  Ніхто нікого не “запрягав” – моя донька сама дуже хотіла малюватиі рвалась в школу, і взагалі учні 11-А класу постійно щось малюють в школі – і це їх особисте бажання.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама